Лілія Гриневич
Лілія Гриневич 5 канал

Вступна кампанія-2019: в яких вишах найбільше бюджетників

Читайте по-русски
Варто зауважити, що до топуніверситетів України за кількістю поданих заяв увійшли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет Івана Франка та Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського

Підсумки вступної кампанії 2019 року підбили в Міністерстві освіти. Нині розпочався тривалий процес зарахування вступників у виші, зазначили під час пресконференції. Про це повідомляє "5 канал".

Цього року понад 60 тисяч абітурієнтів отримало рекомендації на бюджетні місця. Проте 13% охочих від такої можливості, в силу різних причин, відмовилися. У Міністерстві освіти пояснюють – такі заяви були 6-7 за пріоритетністю, тому абітурієнти обрали інші варіанти.

Варто зауважити, що до топуніверситетів України за кількістю поданих заяв увійшли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет Івана Франка та Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського.

Крім того, рекомендовано до зарахування на бюджет до Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 3037, до Національного технічного університету України "Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського" – 3837 вступників, Національного університету "Львівська політехніка" – 2451.

До першого серпня усі, хто був рекомендований на бюджетну форму навчання, повинні були віднести в університети оригінали своїх документів. У іншому випадку – така заявка анулювалася. Виключення є тільки для абітурієнтів-пільговиків, зокрема дітей загиблих героїв України. Для них останнім днем подачі оригіналів документів є вівторок, 6 серпня. Терміни підписання договорів про платне навчання кожен університет визначає самостійно.

Раніше Міністерство освіти і науки оприлюднило попередні цифри того, скільки абітурієнтів подали заяви до вищих навчальних закладів і які університети обирали найчастіше.

Попередній матеріал
Підсумки вступної кампанії 2019 року: пресконференція МОН
Наступний матеріал
"Відправ листівку": безкоштовна акція в аеропорті "Київ" триватиме місяць
Loading...

Підсумки вступної кампанії 2019 року: пресконференція МОН

В Україні з'явився перший освітній омбудсмен – чим допоможе учням, батькам і вчителям

Гриневич уточнила, коли всі школи отримають підручники

Абітурієнтам на замітку: у МОН розповіли про особливості вступної кампанії-2019

Стартувала вступна кампанія-2019: про перебіг і новації для абітурієнтів – включення

"Рекомендують" війну виправити на "громадянський конфлікт": Гриневич повідомила про факти тиску на авторів підручників з історії