Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

В Україні з 1-го січня істотно зростуть зарплати працівників ВНЗ

  Жодне з попередніх підвищень не стосувалося викладачів вишів, однак цього разу вони отримають найбільшу надбавку

  Уже з нового року заробітна плата для науково-педагогічних працівників ВНЗ в Україні зросте на 20%. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні 18 грудня, передає прес-служба Міністерства освіти і науки України.

  "За останні 2 роки ми істотно підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють в наших університетах. Цьогоріч саме вони отримають найвідчутніше збільшення заробітної плати – на 20%", – запевнила чільниця відомства Лілія Гриневич.

  Вона додала: "Навіть попри війну та складну економічну ситуацію, ми мусимо інвестувати в наших вчителів, вихователів та викладачів. Збереження та розвиток нашого людського та інтелектуального потенціалу – пріоритет для уряду, і ми це демонструємо реальними рішеннями".

  Як стало відомо, підвищення зарплат варто чекати вже з 1 січня 2019 року: для всіх науково-педагогічних працівників зростання буде на рівні 20%, для інших педагогічних працівників, як і решти бюджетників – на 9%.

  Попередній матеріал
  Передвиборчі технології: чий кандидат Володимир Зеленський – ЗМІ
  Наступний матеріал
  В Україні вводять суворі штрафи за булінг – хто понесе відповідальність
  Loading...