ТСН

Передвиборчі технології: чий кандидат Володимир Зеленський – ЗМІ

  Ви ставили собі коли-небудь питання, як працюють передвиборчі технології та як вони "промивають мізки" електорату. Всі ці схеми розраховані на те, що у виборців не вистачить інтелекту їх розпізнати

  Розібратися, як працюють ці технології, пропонують у статті, опублікованій на сайті "Багнет":

  Перше – це проведення глибоких соціологічних досліджень, щоб зрозуміти, чого ми хочемо. Це потрібно для того, щоб так побудувати кампанію майбутнього кандидата, щоб вона задовольнила актуальні очікування виборців. Саме так все і відбувалося при підготовці до майбутніх виборів Президента в 2019 році. Олігархи побачили, що у людей є великий запит на "нові обличчя" і вони тут же відразу почали для нас ці "нові обличчя" створювати.

  Що ж далі має відбутися за їхнім задумом? Далі виборцям презентують нового кандидата, якого вони рекламують на своїх телеканалах і представляють в кращому вигляді. А люди вірять,голосуючи за їх маріонетку, яка потім захищає і примножує їх капітали, розкрадаючи країну.

  Зеленський – маріонетка Коломойського?

  На цих виборах, даючи людям те, що вони очікують, першу скрипку серед олігархів грає власник телеканалу "1+1" Ігор Коломойський зі своїм кандидатом Володимиром Зеленським. До президентських перегонів Коломойський підійшов з найпривабливішою "маріонеткою" серед інших олігархів. Можна сказати, що Коломойському просто пощастило, що 10 років тому, для підняття рейтингу свого каналу, він взяв до себе на роботу нового талановитого коміка, який сьогодні виявився дуже доречним.

  ВІСТІ: "Ігор Коломойський буде спонсорувати відразу кілька політпроектів. Перший з них – Володимир Зеленський"

  До слова саме Коломойському і каналу "1+1" Зеленський зобов'язаний своєю кар'єрою і популярністю. Саме він обігрів майбутню зірку і дав йому путівку в життя, зробивши його частиною своєї бізнес-імперії.
  Протягом усіх цих років Зеленський був у Коломойського як "придворний гуморист", роль якого була веселити свого "господаря" і його друзів. А ще власник "1+1" дуже любив замовляти йому жарти про своїх політичних опонентів, які в потрібний момент завжди з'являлися на виступах "95-го Кварталу". Не цуралися вони заробляти корпоративами у друзів Коломойського. Про останній такий гучний корпоратив, який пройшов в кінці листопада, писала українська журналістка Соня Кошкіна. Це був справжнє "збіговисько української знаті", на якому була практично вся перша двадцятка місцевого списку "Forbes".

  Було це на дні народженні Ігоря Суркіса - друга Коломойського. Соня Кошкіна стверджує, що Зеленський веселив гостей, граючи різні смішні ролі, в тому числі і роль майбутнього президента. Журналістка розповіла, що олігархи веселилися від душі, а Зеленському за це щедро віддячили і заплатили гонорар більше, ніж 100 000 доларів!

  СОНЯ КОШКІНА: "Уявляєте: потенційний кандидат в президенти веселить українську "знать". Народ жує, чавкає, випиває і хіхікає в проміжках. Особливо коли Зеленський обсміював пасаж "я ж ще не висував свою кандидатуру ".

  І тут питання для тих, хто думав голосувати за Зеленського: хіба може майбутній президент ось так плазувати перед олігархами, нехай навіть за такий великий гонорар?

  Тепер давайте поставимо собі питання, а чи все у нас у порядку зі світосприйняттям, якщо серед нас є люди, які на повному серйозні готові голосувати за Зеленського і знову підігравати олігархам, розуміючи що це їх на 100% керований кандидат? Якщо ми не задумуємося над своїми вчинками, навіщо тоді потім ми скаржимося на життя? Навіщо тоді говоримо, що стали жити гірше, що країна стала біднішою, і нам не вистачає грошей?

  Виходить, ми самі винні у всіх наших бідах, раз не хочемо глибоко аналізувати ситуацію і віримо всьому, що нам показують по телевізору, не замислюючись про те, хто володіє тим чи іншим каналом і визначає його інформаційну політику. Все ж очевидно! Ось, наприклад, зовсім недавно кожен міг бачити, як Коломойський покликав на своє ток-шоу на "1+1" Тимошенко, але, при цьому, він не запросив нікого, хто б міг поставити їй якісь гострі питання. В цьому і є суть маніпуляцій і управлінням каналом.

  Дивлячись "1+1", кожен повинен розуміти, що це канал Коломойського, а Коломойський – це той, кого Нацбанк звинувачує в шахрайських діях на 5,5 млд доларів. І ці гроші, між іншим, через "Приват Банк", він, по суті, вкрав у нас з вами.

  ОФІЦІЙНІЙ ПОРТАЛ НБУ: "Результати незалежного Розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПАТ "Приватбанк " було об'єктом масштабних та скоординованих шахрайських дій, як мінімум на протязі десяти років до націоналізації, що призвело до завдання банку збитків щонайменше в розмірі в 5,5 млрд. дол. США. Про це йдеться в результатах розслідування, представлених НБУ".

  Ви тільки уявіть, десь в Швейцарії, в хорошому ресторані, на чергове свято зібралися українські олігархи, які ще вчора вимивали з нашої країни мільярди. Там, за пляшкою хорошого віскі, в теплій бесіді у них і народилася ідея фільму "Слуга Народу". Далі вони найняли хорошого сценариста і, під своїм керівництвом, створили сценарій нового серіалу, побудованого на основі наших очікувань, які до цього вони ретельно вивчили. Після цього, як і для будь-якого іншого фільму, вони найняли відповідного актора, який і зіграв "ідеального президента" – ось і вся технологія.

  ОЛЕКСАНДР КУРБАН: "Багато зараз захопилися ідеєю довести, що в Україні можна вибрати президентом актора, і кивають на досвід Америки, де, свого часу, президентом країни став Рональд Рейган. Але, при цьому, всі забувають, що у Рейгана був серйозний управлінський досвід – він працював сенатором, губернатором, три роки займався профспілковими проблемами".

  Поки в Україні є люди, готові голосувати за Голобородько, нам нема чого чекати якихось покращень в країні. Не помічаючи, що образ Зеленського штучно створений і нав'язаний нам в рамках продуманої технології по промиванню мізків, ми не тільки позбавляємо себе нормального майбутнього, але і крадемо нормальне майбутнє у наших дітей. І про це повинен пам'ятати кожен, хто робить такі необдумані і неусвідомлені вчинки. Рівень нашої бідності, буде залежати від рівня нашої свідомості.
  Якщо нами так легко маніпулювати і нас так легко обдурити, значить ми заслуговуємо на те, що маємо.

  "СХЕМИ" (РАДІО СВОБОДА): "Зеленський публічно намагається приховати свій близький зв'язок з Коломойським і в коментарях журналістам зводить все до чисто ділових відносин з олігархом. Однак, знімальній групі програми "Схеми" вдалось зафіксувати Зеленського серед близьких друзів олігарха, на його дні народження, яке відбулося у ресторані Parc des eaux vives на березі Женевський озера".

  Попередній матеріал
  Україна в Мінську запропонує 2 формати звільнення заручників – подробиці
  Наступний матеріал
  В Україні з 1-го січня істотно зростуть зарплати працівників ВНЗ
  Теги:
  Loading...