Школярі_школа
Школярі_школа mon.gov.ua

Керівники дитсадочків і шкіл мають право не допускати нещеплених дітей до навчання – Гриневич

  Читайте по-русски
  Для невакцинованих дітей батьки можуть обрати альтернативну форму навчання – дистанційну чи індивідуальну

  У МОЗ та МОН напередодні початку навчального року батьків закликали вакцинувати дітей відповідно до Національного календаря щеплень. В разі відмови керівники садочків і шкіл мають право не допускати до навчання нещеплених дітей. Про це заявили міністр освіти Лілія Гриневич і в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

  "Якщо батьки відмовляються від вакцинації, вони мають право обрати альтернативну форму навчання – дистанційну чи індивідуальну. Держава в будь-якому разі надасть доступ кожній дитині до шкільної освіти", – зазначила Гриневич. 

  Для цього батьки можуть написати заяву на керівника навчального закладу про переведення дитини на індивідуальну форму навчання. 

  А Супрун наголосила, що лікарні стовідсотково забезпечені вакцинами. В разі виникнення проблем – батькам необхідно звернутися до головного лікаря або ж у Департамент охорони здоров'я. 

  До того ж чільниця МОЗ зауважила, що з наступного року, з введенням електронної медичної карти, за підроблені довідки про щеплення буде передбачена кримінальна відповідальність. 

  "Не просіть лікарів діяти незаконно", – закликала Супрун. 

  Додамо, за статтею 15 Закону Укрїни "Про захист населення від інфекційних хвороб", діти, які не отримали вакцинації за Національним календарем щеплень, відвідувати школи та садочки не можуть.

  Як повідомляв учора, 13 серпня, 5.UA, в Києві – наймасштабніший спалах кору за всі роки незалежності України. 

  Попередній матеріал
  Рейтинг найкращих МФО України за версією Finance.ua: перевірені кредитні компанії
  Наступний матеріал
  Кабмін створить єдиний реєстр ветеранів