Захворювання на кір
Захворювання на кір Depositphotos

У Києві – наймасштабніший спалах кору за всі роки незалежності України – КМДА

  Читайте по-русски
  За 6 місяців 2019 року в Києві на кір захворіло понад 5 тисяч осіб

  У Києві спостерігається наймасштабніший спалах кору за всі роки незалежності України. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації

  Так, за інформацією КМДА, за 6 місяців 2019-го в Києві на кір захворіло понад 5 тисяч осіб, з яких майже три тисячі – дорослі. Це в три рази більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Близько 50% хворих потребували госпіталізації через важкий перебіг хвороби.

  Додамо, що цього року від кору померло двоє дорослих, які не були щеплені і звернулися до лікарів надто пізно.

  За словами директора Департаменту охорони здоров'я міста Києва Валентини Гінзбург, такий спалах кору є реальною загрозою, протистояти якій можна тільки з позицій відповідального ставлення до імунопрофілактики.

  "Сьогодні вже нічого, крім щеплень, не убезпечить Київ від спалахів і епідемій вакцинокерованих інфекційних хвороб", – зазначила вона.

  Вона повідомила, що, за аналізом фахівців, планові щеплення в попередні роки не отримали достатньо велика кількість дітей у віці до 5 років і від 7 до 14 років.

  "Це діти, які вже повертаються після літнього відпочинку з усіх куточків країни, у вересні підуть в дитячі сади і школи, і ми будемо мати новий спалах. І не тільки кору. Зараз, на жаль, доречно передбачити і зростання захворюваності інших небезпечних для дорослих і дітей хвороб, наприклад - дифтерії", – сказала директор Департаменту.

  Як повідомляв 5.UA, раніше у травні 2019 року Центр новин ООН повідомив, що 70% випадків захворювання на кір у Європі припадає на Україну

  Попередній матеріал
  Найкращі українські боксери відмовилися їхати в Росію на Чемпіонат світу
  Наступний матеріал
  Поліція оголосила в розшук експартнера Коломойського
  Loading...