Depositphotos

Рейтинг найкращих МФО України за версією Finance.ua: перевірені кредитні компанії

  Створений рейтинг регулярно оновлюється, пропонуючи користувачам сайту ряд переваг

  Матеріал розміщено на правах реклами

  Кредит – це відповідальний крок, тому потрібно детально вивчити кілька компаній, перевірити діючу у них ліцензію і прочитати відгуки від інших клієнтів. Завдання непросте, враховуючи, що найвигідніші пропозиції не завжди знаходяться на першому рядку пошуку через Інтернет. Взятий в недобросовісної фірми кредит загрожує прихованими комісіями, негативним спілкуванням із представниками організацій, а іноді і неможливістю до них додзвонитися.

  Тепер взяти кредит онлайн на Finance.ua стало простіше: фінансовий портал передбачив все і комплексно підійшов до вибору кращих МФО України. Досить вибрати вподобані пропозиції зі списку організацій, які гарантовано нададуть зручні умови оформлення і оплати, ввічливо дадуть відповідь на будь-які питання, ще й нададуть знижку.

  Унікальний рейтинг для позики без проблем

  Основна причина створення рейтингу мікрофінансових організацій у достатку фінансових Інтернет-пропозицій. Пошукова система рясніє обіцянками дати кредит на карту за "найвигіднішими умовами". Але в реальності: до однієї компанії неможливо додзвонитися, а в іншої на сайті представлена суперечлива інформація. В офіційних МФО приблизно схожі процентні ставки, тому головним критерієм відбору стали додаткові можливості, які компанія готова запропонувати клієнту.

  Створений рейтинг регулярно оновлюється, пропонуючи користувачам сайту ряд переваг:

  1. Звернення до надійних компаніям: використання рейтингу виключає зустрічі з шахраями і організаціями, які надають послуги вибірково або знаходяться на стадії закриття.
  2. Спосіб заощадити: саме в цьому списку компанії, які найбільш активно залучають клієнтів, використовуючи акції і промокодом.
   Ввічливе спілкування і цілодобова підтримка. Деяким МФО важливо тільки видати позику, а на питання клієнта про оплату або відстрочку вони відповідати не налаштовані. Таких компаній у рейтингу немає.
  3. Доступність і зручність обслуговування кредиту на кожному етапі: відкрита і чесна інформація на сайті, зрозумілий інтерфейс, зручні способи оплати кредиту.

  Як вибирають кращі МФО?

  Для визначення кращих МФО була проведена об'ємна робота командою фахівців. Докладали анонімні дзвінки, перевірялася інформація про компанію в мережі і на їх офіційному сайті. Оцінка проводилася за наступними критеріями:

  • прозорість умов: зайшовши на сайт, клієнт легко знаходить дані про відсотки, може скористатися калькулятором розрахунку переплати;
  • якість обслуговування в онлайн-чатах, по телефону: проведення анонімних дзвінків допомогло виявити незацікавлених МФО;
  • кількість способів погашення позики;
  • наявність діючих програм лояльності та рекламних пропозицій;
  • можливість особистої зустрічі з кредитним фахівцем, надання завіреної копії договору на папері для тих, хто оформив позику онлайн.
  Попередній матеріал
  Нардепи мають розмовляти українською: між Рабіновичем і Геращенко сталася перепалка через мову
  Наступний матеріал
  Керівники дитсадочків і шкіл мають право не допускати нещеплених дітей до навчання – Гриневич
  Теги:

  Маніпуляції на темі екології знаходять відгук, оскільки українці стурбовані цією темою – Потапенко

  Аграрії шукають шляхи, як переправити рекордну кількість врожаю з мінімальними втратами

  Гроші екоподатку варто спрямовуватися на зменшення шкідливих викидів – експерти

  Підвищення ефективності екоподатку дасть потужний поштовх екологічній модернізації – еколог

  В Україні набуває популярності "екологічне рейдерство" – експерт

  Мінінфраструктури вже працює над розв'язанням проблеми недостачі локомотивів – Омелян