Екологія
Екологія Depositphotos

Маніпуляції на темі екології знаходять відгук, оскільки українці стурбовані цією темою – Потапенко

  З його слів, нерідко бачення екологічних експертів ґрунтується не на реальних фактах, а на необхідності обґрунтувати позицію замовника

  Екологічні питання усе частіше використовують як інструмент у корпоративних війнах комерційних компаній. Таку думку озвучив голова та співзасновник громадської організації "Інститут зеленої економіки" В'ячеслав Потапенко, передає 112.ua.

  "Фахівці, найняті однією стороною, відстоюють одну точку зору, протилежної – іншу. Це все робиться тонко, красиво. Як і в практиці адвокатів, які знаходять аргументи навіть для захисту людей, злочин яких тягне на довічне ув'язнення", – зазначив експерт. З його слів, нерідко бачення екологічних експертів ґрунтується не на реальних фактах, а на необхідності обґрунтувати позицію замовника.

  Потапенко нагадує, що у 2015 році уряд Арсенія Яценюка навіть скасував перевірки екологічної інспекції як фактор тиску на бізнес. Втім інші експерти досі вважають таке рішення досить спірним, бо є безвідповідальний бізнес, який може допускати зловживання у зв'язку з відсутністю перевірок.

  Маніпуляції ж на темі екології добре працюють і знаходять відгук у людей, оскільки більшість українців серйозно стурбовані цією темою.

  Як наголошує голова ГО: "У побутовому повсякденному житті українці відводять питанням екології досить суттєву роль. Людям дуже важливо, щоб з території їхнього проживання вивозилося сміття, була водойма, зелена зона, чисте повітря для їхніх дітей. Більшості важливо, якої якості воду вони п'ють, який вид з вікна її оселі".

  Для протидії маніпуляціям на темі екології, які останнім часом стали популярним інструментом шантажу, знищення бізнесу конкурентів, зупинки нових інвестиційних проектів, на початку липня очільники 16 профільних асоціацій України підписали Меморандум про забезпечення достовірної інформації у сфері екології. Серед підписантів: Professional Association of Ecologist of Ukraine; Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами; Біоенергетична асоціація України; Українська вітроенергетична асоціація, Асоціація сонячної енергетики України та інші.

  Попередній матеріал
  У Ліверпулі хлопчик, переслідуючи футболіста, врізався в стовп і травмувався: все заради автографа
  Наступний матеріал
  Князєв розповів, як можна врегулювати нелегальний видобуток бурштину
  Теги:
  Loading...