Абітурієнти
Абітурієнти 5 канал

У Міносвіти пояснили, як абітурієнти з окупованих територій можуть вступити до університетів без ЗНО

  Читайте по-русски
  У робочі дні з 9:00 до 18:00 працює безкоштовна гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425)
  Сьогодні розпочали роботу освітні центри "Крим – Україна" та "Донбас – Україна", звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступати без ЗНО до українських університетів. Про це повідомляє пресслужба МОН.

  "Працівники освітніх центрів сьогодні приступили до своєї важливої роботи. Вступникам потрібно лише обрати спеціальність і заклад освіти, куди б вони хотіли вступати, та звернутись до освітнього центру в цьому закладі між 9 червня та 23 жовтня 2020 року. Про візит до освітнього центру можна домовитись заздалегідь, контакти центрів розміщені на сайті Міністерства освіти і науки", – наголосив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.

  Зазначається, що у 2020 році мешканці тимчасово окупованих територій можуть вступати за спрощеною процедурою до понад 100 університетів, підпорядкованих МОН, МОЗ, МВС і Мінкультури.

  Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

  - вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;

  - вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

  "Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт", – додали в міністерстві.

  Наголошується, що для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов'язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. А вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі для складання двох іспитів державної підсумкової атестації з української мови та історії України. Також їм потрібно буде скласти один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти.

  У робочі дні з 9:00 до 18:00 працює безкоштовна гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425).

  Нагадуємо, КМДА пропонує скасувати у 2020 році Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників, які не планують вступати до вищих навчальних закладів.

   

  Попередній матеріал
  COVID-19 в Україні: кількість нових випадків зросла після п'ятиденного зниження
  Наступний матеріал
  МВФ погіршив прогноз падіння ВВП України в 2020 році
  Loading...

  Очільник комітету, ректор-ексрегіонал та чиновник з ОПУ: Зеленський назвав кандидатів на посаду міністра освіти

  Міносвіти назвало незаконним рішення КМДА про скасування ДПА

  У Києві на хабарі в 300 тисяч затримали працівника Міносвіти – у МОН відреагували

  "Слуги народу" збираються на засідання в КВЦ "Парковий": про що говоритимуть – включення

  "Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 19 травня

  Вчися і вигравай гіроскутери: "Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 15 травня