ЗНО
ЗНО УНІАН

У Міносвіти визначили терміни проведення ЗНО – подробиці

  Читайте по-русски
  Інформацію про результати з усіх навчальних предметів буде розміщено до 29 липня

  Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії Зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Про це йдеться на сайті відомства.

  "Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської мови – 7 липня, з історії України – 9 липня, з біології – 13 липня, з географії – 15 липня", – повідомили у МОН.

  До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

  Інформацію про результати з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

  Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого – 24 березня.

  Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів дозволив відкрити дитсадки з 25 травня. Таке рішення було прийнято в рамках послаблення карантину в Україні, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

   

  Попередній матеріал
  "Газпрому" не вдалося відсудити більшу частку для "Північного потоку-2" на ринку Європи – у "Нафтогазі" вже відреагували
  Наступний матеріал
  Паніка в Нових Санжарах: учасників заворушень, які залишили на дорозі свої трактори, оштрафували
  Loading...

  "Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 19 травня

  "Всеукраїнська школа онлайн" на 14 травня – уроки для 7 класу

  Міносвіти перенесло вступну кампанію

  "Всеукраїнська школа онлайн" на 7 травня – уроки для 7 класу

  "Всеукраїнська школа онлайн" на 6 травня – уроки для 7 класу

  "Всеукраїнська школа онлайн" на 5 травня – уроки для 7 класу