Іспит
Іспит bankruptcy-ua.com

Міносвіти перенесло вступну кампанію

Читайте по-русски
Також МОН дозволило скористатися правом на переведення на вакантні бюджетні місця особам, у яких один з батьків був поліцейським і вважається загиблим або безвісно відсутньою особою при виконанні нею службових обов'язків

Міністерство освіти і науки перенесло на місяць терміни вступної кампанії до закладів вищої освіти. Про це повідомили в прес-службі МОН.

"Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде відбуватися не пізніше 27 серпня, а подача абітурієнтами документів для зарахування – до вечора 31 серпня", – повідомили у МОН.

Також зміни дозволяють скористатися правом на переведення на вакантні бюджетні місця особам, у яких один з батьків був поліцейським і вважається загиблим або безвісно відсутньою особою при виконанні нею службових обов'язків. Також право на вступ на бюджет мають іноземці та особи без громадянства за підсумками ЗНО.

Вступна кампанія 2020
Вступна кампанія 2020МОН

Нагадаємо, у зв'язку з продовженням загальнодержавного карантину до 22 травня навчальний рік буде завершено в дистанційному режимі.

Попередній матеріал
Зеленський схвалив ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком про вищу освіту
Наступний матеріал
В Україні правоохоронців тестуватимуть на коронавірус
Loading...

"Всеукраїнська школа онлайн" на 7 травня – уроки для 7 класу

"Всеукраїнська школа онлайн" на 6 травня – уроки для 7 класу

"Всеукраїнська школа онлайн" на 5 травня – уроки для 7 класу

Навчальний рік у школах завершать дистанційно – коли саме

Міносвіти замість уроку про російську агресію показало відео з Усиком

Завершення навчального року та вступна кампанія-2020: брифінг Міносвіти