ЗНО
ЗНО відкриті джерела

ЗНО-2020: у Міносвіти пояснили, як та коли відбудеться тестування

  Читайте по-русски
  Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст

  У Міністерстві освіти та науки розповіли, як та коли пройде Зовнішнє незалежне оцінювання. Інформацію оприлюднили на сайті МОН.

  "Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться", – зазначають у МОН.

  Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, під час складання ЗНО в аудиторії перебуває щонайбільше 15 учасників та 2 інструктори.

  Обов'язковою є дистанція 1,5 метра між учасниками в аудиторії. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей.

  "Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст. Кожен учасник може скласти щонайбільше 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно. Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин", – також додали у міністерстві.

  Усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення провітрюватимуть та дезінфікуватимуть.

  Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції.

  У разі, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити і додаткову сесію тестування, вони будуть звільнені від ЗНО за станом здоров'я. Таке правило діяло і раніше для людей з низкою захворювань. Для таких категорій абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

  Нагадаємо, навчальний рік завершиться до 1 липня, а закінчення навчального процесу відбуватиметься дистанційно.

  Попередній матеріал
  Більшість хворих на COVID-19 із встановленим шляхом передачі інфікувалися в Україні – ЦГЗ
  Наступний матеріал
  У Києві на сміттєспалювальному заводі протестували дезінфекцію з дронів – фото
  Loading...

  Спецвипуск: COVID-19 в Україні та світі – найважливіше станом на 23 квітня

  У Мадриді скасували всі масові заходи до листопада

  Дніпровська лікарня, керівниця якої оголошувала голодування, отримає понад 12 млн грн – НСЗУ

  Швейцарські науковці сподіваються розпочати вакцинацію від коронавірусу в жовтні

  Китай доправив в Україну 12 млн масок та понад 100 тис. костюмів захисту для лікарів

  У Почаївській лаврі збільшилася кількість хворих на COVID-19 – подробиці