Національний університет ім. Т.Г. Шевченка
Національний університет ім. Т.Г. Шевченка 5 канал / Час. Підсумки тижня

Зеленський схвалив ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком про вищу освіту

  Читайте по-русски
  Проєкт фінансується ЄІБ та Північною екологічною фінансовою корпорацією

  Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №0034 "Про ратифікацію Угоди про грант Фонду Е5Р (Проєкт "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком". Про це повідомляють на сайті Верховної Ради.

  Останній етап проходження документа – закон підписаний, повернутий з підписом від президента.

  Закон створює умови для реалізації проєкту "Вища освіта України", що фінансується Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією.
  "Запропонований проєкт має на меті надати університетам – учасникам проєкту допомогу в підвищенні якості та надійності їхніх послуг і ефективності використання енергії шляхом удосконалення їх інституційного потенціалу за рахунок різних заходів і робіт, спрямованих на енергозбереження та оптимізацію управлінських процесів енергоспоживання", – сказано в пояснювальній записці.

  У пояснювальній записці також зазначається: "Відповідно до основних положень "Енергетичної стратегії України на період до 2030 року" основними напрямками її реалізації є підвищення ефективності споживання і використання енергопродуктів, зменшення техногенного навантаження на навколишнє середовище, створення передумов для істотного зменшення енергоємності економіки за рахунок впровадження нових технологій, прогресивних стандартів, сучасних систем контролю, управління і обліку, транспортування і споживання енергетичних продуктів і розвитку ринкових механізмів стимулювання енергозбереження".

  Нагадаємо, у вересні школярі будуть місяць наздоганяти програму, яку пропустили під час карантину наприкінці навчального року. Про це заявив голова комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

  Попередній матеріал
  Ексочільнику одеської обласної поліції Головіну суд дозволив зняти електронний браслет
  Наступний матеріал
  Міносвіти перенесло вступну кампанію
  Loading...

  Реформа СБУ від Зеленського призведе до зловживань – місія ЄС

  Суд у Черкасах призупинив рішення про послаблення карантину у місті – подробиці

  Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ

  Сюмар: Зеленського до політики підштовхнула заборона "Сватів" – "Гончаренко рулить"

  Україна зміцнила позиції в рейтингу демократії Freedom House – подробиці

  Метрополітен не відкриють до 22 травня – нарада в ОПУ