Володимир Зеленський
Володимир Зеленський @zelenskiy_official / Instagram

Зеленський заявив, що "Грузія відреагувала помилково" на призначення Саакашвілі

Читайте по-русски
Зеленський також заявив, що відносини між Україною та Грузією вважає "прекрасними"

Реакція Грузії є помилковою. Так охарактеризував Володимир Зеленський ситуацію щодо викликання грузинського посла в Києві через призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ. Про це сказав глава держави під час візиту до Луганщини, інформує "5 канал".

Відносини між Україною та Грузією Зеленський вважає "прекрасними". Призначення Саакашвілі назвав внутрішнім питанням України, адже Саакашвілі має український паспорт, отже, кадрові зміни в Україні стосуються лише України і її громадян.

На відкликання Грузією посла з України відреагували у вітчизняному МЗС. Дипломати наголошують – Теймураза Шарашенідзе не відкликали з України, а викликали для консультацій до столиці. Називають це звичною практикою в дипломатичній роботі. У МЗС України також закликали грузинських друзів та партнерів "зважати на викладені аргументи та не ставити двосторонні відносини в залежність від процесу реформ в Україні".

Заяву, що посла викликають до Грузії, аби провести консультації, зробив міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані. За його словами, така практика – цілком нормальна. Вона свідчить про те, що між країнами виникло непорозуміння. Водночас, заявив міністр, попри рішення української влади про призначення Саакашвілі, Грузія не розглядає питання про розірвання дипломатичних відносин та стратегічного партнерства.

Нагадаємо, раніше президент Грузії сказала про призначення Саакашвілі, що "цього бажають ті, хто хоче розірвати дружбу між країнами".

Попередній матеріал
Як Європа відзначає 75-річчя завершення Другої світової війни – сюжет
Наступний матеріал
У НСЗУ заявили, що інформація про звільнення 50 тис. медиків через недофінансування – фейк
Loading...

"Великий реформатор": Саакашвілі хоче кабінет в Офісі президента

Призначення Саакашвілі: Грузія відкликає свого посла з Києва

Є питання до президента: депутати відреагували на призначення Саакашвілі

Для Саакашвілі знайшли нову посаду – Арахамія

"По віцепрем'єру в ОПУ дали відбій": журналіст припустив, яку посаду готують для Саакашвілі

Як "слуги" прокотили Саакашвілі з посадою в уряді – "ІнфоВечір"