Артур Герасимов
Артур Герасимов Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

"Якщо хочете політичних дивідендів, скопіюйте закон Порошенка": Герасимов закликав "слуг" забезпечити страхування медиків

  Читайте по-русски
  В умовах епідемії не час ділитися на владу й опозицію, нині головне – забезпечити захист медичних працівників, каже політик

  Президент Зеленський та депутати його фракції "Слуга народу" не переймаються проблемами медиків, які протистоять епідемії коронавірусу, їх цікавлять лише політичні дивіденди, вважає нардеп фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов. Про це повідомляється на сайті "Євросолідарності".

  "Законопроект про страхування медиків, де ключовим автором є Петро Порошенко, дуже простий. Якщо лікар захворів, він отримає близько 200 тисяч з цієї страховки. Якщо, боронь Боже, лікар помер через COVID-19, то його родина отримає близько 1,5 мільйона гривень", – зазначив Герасимов.

  "Я вже знаю, що через "політичні дивіденди" Зеленському і "слугам народу" взагалі начхати на лікарів. Для них це – провокація, а потрібні "політичні дивіденди". Гадаю, вся країна вчора бачила це. Так от, через "політичні дивіденди" вони реєструють альтернативний закон. Якщо ви хочете, зробіть повну копію законопроекту Порошенка, виносьте в зал і голосуйте! Головне – щоб прийняли. Бо зараз не треба ділитись на опозицію чи владу. Треба об'єднатися і допомогти якомога скоріше. Пройти епідемію, захистити лікаря і захистити українців", – наголосив політик.

  "А якщо ви хочете "політичні дивіденди", і якщо ви хочете, щоб вам аплодували, можете повністю скопіювати закон Порошенка і приймати його. Нам немає різниці, хто автор законопроекту, головне – щоб він був проголосований", – сказав співголова фракції "ЄС".

  Попередній матеріал
  Пацієнтів перед плановими операціями тестуватимуть на COVID-19 – МОЗ
  Наступний матеріал
  У "Слузі народу" пропонують поновити звичний режим роботи Ради з 18 травня
  Loading...