Павло Петренко
Павло Петренко minjust.gov.ua

У Мін’юсті розповіли, що е-підпис та печатку можна буде зробити через мобільний

  Нові технології дадуть можливість запровадити сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID та гармонізувати електронний документообіг із державами-членами ЄС, зауважив Петренко

  Міністерство юстиції України забезпечує інформаційну прозорість юридичних осіб та розвиток транскордонної співпраці з Євросоюзом у рамках виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє прес-служба відомства.

  "У рамках приведення національного законодавства України у відповідність до норм Європейського Союзу Міністерство юстиції виконує вчасно покладені на відомство завдання, передбачені Планом заходів із виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", – сказав він.

  Зокрема, Мін'юст імплементував положення Директиви 2009/101/ЄС щодо розкриття компаніями інформації про своїх власників, що забезпечило інформаційну прозорість діяльності юридичних осіб та оприлюднення даних про кінцевих бенефіціарів у Єдиному державному реєстрі.

  За словами Петренка, ВР ухвалила розроблений Мін'юстом та Адміністрацією Держспецзв'язку закон "Про електронні довірчі послуги", який імплементує регламент для проведення електронних транзакцій у межах внутрішнього ринку.

  "Завдяки цьому в Україні будуть визнані електронні довірчі послуги, які надаються іноземними постачальниками. Це забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію України у світовий електронний інформаційний простір. Нові технології дадуть можливість запровадити сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID та гармонізувати електронний документообіг із державами-членами Європейського Союзу", – розповів міністр юстиції.

  Окрім того, він наголосив, що важливим завданням держави є впровадження стандартів ЄС у сфері створення і використання електронного цифрового підпису та електронної печатки.

  "Після того як ми реалізуємо цю ініціативу, кожен українець зможе через мобільний телефон та за допомогою електронного цифрового підпису підписати угоду, заяву, звернення та інші документи", – зауважив Петренко.

  Як повідомляв 5.UA, у Мін'юсту заберуть "невластиві" йому функції.

  Попередній матеріал
  З 2018 року Україна переходить на оплату медичних послуг за кожного пацієнта – Супрун
  Наступний матеріал
  Протягом року рівень бідності в Україні знизився на 15% – Рева
  Loading...

  У Мін'юсті заявили, що НАБУ зірвало подачу позову проти "Роснефти"

  Детективи НАБУ проводили обшуки там, де ЄСПЛ поставив гриф "секретно" – Петренко

  "Новий підхід": Мін'юст передає конфісковані автівки ЗСУ

  "Майже детективна історія": чому дії детективів НАБУ так обурили Мін'юст

  ГПУ відкрила провадження через обшуки детективами НАБУ в Мін'юсті

  НАБУ пояснило обшук: В Мін'юсті знищували необхідні для слідства докази