focus.ua

"Я маю право": Мін'юст створить в Україні публічний реєстр порушників

  Восени Міністерство юстиції спільно з USAID запускає по всій країні спецпроект, що має підвищити юридичну грамотність українців

  Міністерство юстиції анонсувало створення в Україні загальноукраїнського публічного реєстру порушників прав громадян. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко під час робочої поїздки до Херсону 27 липня, передає "Укрінформ".

  За словами Петренка, Мін'юст моніторитиме покарання тих, хто потрапить до цього реєстру.

  "Ми робимо другу частину цього проекту – це моніторинг через нашу систему безоплатної правової допомоги порушення прав (громадян), і покарання тих осіб, які систематично порушують ці права по всій країні – від правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевого самоврядування. Ми будемо публічно робити такий реєстр порушників", – відзначив чільник відомства.

  Він також додав, що створення такого реєстру порушників стане другою частиною проекту "Я маю право", який Міністерство юстиції запускає по всій країні восени цього року.

  Як інформував 5.UA у червні, Мін'юст спільно з USAID запускає в Україні проект "Я маю право", аби підвищити юридичну грамотність українців і викрити корупцію в держустановах. 

  Попередній матеріал
  Як прецедент із Саакашвілі вплине на вітчизняне політичне життя – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  Нові санкції США будуть відчутні та болючі для Росії – політичний експерт
  Loading...