Павло Петренко у пологовому будинку
Павло Петренко у пологовому будинку 5.ua

Свідоцтво про народження – без тяганини: скільки сімей скористались сервісом Мін'юсту

Нині отримати свідоцтво про народження без бюрократичної тяганини можна у понад 450 пологових будинках країни

150-тисячний новонароджений українець отримав свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання в пологовому будинку. Про це повідомляє "5 канал".

Як відомо, нову систему оформлення документів запровадили півтора року тому. Нині отримати свідоцтво про народження без бюрократичної тяганини можна у більш як 450 пологових будинках. Для того, щоб скористатися послугою, батьки повинні оперативно визначитися з іменем новонародженого і вже за 24 години нового українця реєструють офіційно.

"За такий короткий термін, фактично за півтора року 150 тисяч українських сімей повірили у цей сервіс, скористалися послугою. Фактично, це кожна четверта українська родина, яка народжує дітей. Вони користуються послугою і отримують змогу без бюрократії, без черг, отримати свій перший документ", – каже міністр юстиції України Павло Петренко.

Ювілейне свідоцтво про народження видали у Київському пологовому будинку №1. Отримав його онук Героя Небесної сотні Віктора Швеця – Рефат. Для доньки героя Олени це вже другі пологи. Її старшій дочці – 18 років. Жінка запевняє, що процедура значно спрощує життя молодій мамі. Як саме – дізнайтеся у відео: 

Попередній матеріал
Сучасні авто – в АТО: як змінилась військова медицина за три роки агресії РФ
Наступний матеріал
"Війна ще не скінчилась!": волонтер Юсупова присоромила волонтерів, що стали депутатами
Loading...