facebook.com/SecurSerUkraine

У Києві викрили конвертцентр, який організував переселенець із Луганщини

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою, Нацполіцією та Держслужбою фінансового моніторингу припинили у Києві діяльність потужного конвертаційного центру

Організував конверт один із вимушених переселенців з Луганщини, повідомляє прес-служба СБУ. Він відмивав кошти майже 100 київських комерційних структур та низки державних підприємств. Фінансові оборудки здійснювалися через фірми, зареєстровані на мешканців тимчасово окупованих терористами районів Луганської області. За попередніми оцінками, через конвертцентр протягом 2015-2016 років було виведено у "тінь" майже півмільярда гривень.

Співробітники спецслужби затримали у столиці трьох кур’єрів конверту, які перевозили клієнтам 500 тис. грн.

Під час обшуків в офісах та автомобілях конвертцентру правоохоронці виявили валюту, еквівалентну 1,5 млн грн, ювелірні вироби, коштовні годинники. У зловмисників також вилучено банківські картки, ноутбуки з програмними засобами "клієнт-банк", флешки, мобільні телефони, блокноти з робочими записами, що доводять здійснення фінансової оборудки, та печатки фірм, задіяних у ній.

Відкрито кримінальне провадження, триває досудове слідство.

/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, у квітні Київська прокуратура спільно зі слідчим управлінням ДФС у Києві в результаті проведення комплексу слідчих дій припинила діяльність конвертаційного центру із загальним обігом у понад 100 млн грн.

Попередній матеріал
Холодницький повідомив, чому справа затриманого заступника міністра може розвалитися
Наступний матеріал
В АП розповіли подробиці переговорів Порошенко та Ердогана на саміті у Варшаві

У Києві СБУ викрила конвертцентр, який вивів понад 1 млрд грн

У столиці ліквідували конвертцетр, який організували правоохоронці