У Києві СБУ викрила конвертцентр, який вивів понад 1 млрд грн

  Співробітники СБУ спільно з Держслужбою фінансового моніторингу та поліцією припинили діяльність конвертаційного центру, який протягом 2014-2016 вивів у "тінь" понад один мільярд гривень

  Організатори надавали послуги з переведення грошей у готівку та штучного створення податкового кредиту для відшкодування податку на додану вартість, повідомляє прес-служба СБУ. Як встановили співробітники спецслужби, клієнтами конверту були понад 400 комерційних структур з Києва та області, серед яких і декілька держпідприємств.

  Правоохоронці під час спецоперації "взяли" при виїзді з Києва, на заправці, двох організаторів конвертцентру. В них вилучено понад 1,3 млн грн, призначені черговому клієнту. Потім співробітники спецслужби затримали у центрі столиці кур'єра під час передачі замовнику 260 тис. грн.

  Під час обшуків в офісах та автомобілях, які належать конвертцентру, правоохоронці вилучили понад 2 млн грн, $10 тис., банківські картки, чотири ноутбуки з системою "клієнт-банк", флешки, мобільні телефони з доказами здійснення нелегальних фінансових оборудок. В офісах також виявлено печатки майже 20 фіктивних фірм, задіяних у діяльності конверту та вогнепальну зброю. Заблоковано кілька десятків банківських рахунків, оформлених організаторами конвертаційного центру.

  Відкрито кримінальне провадження. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Нагадаємо, у квітні Київська місцева прокуратура спільно зі слідчим управлінням ДФС у Києві в результаті проведення комплексу слідчих дій припинила діяльність конвертаційного центру із загальним обігом у понад 100 млн грн.

  Попередній матеріал
  Юнкер: Brexit не вплине на вільне пересування людей в ЄС
  Наступний матеріал
  МВФ влаштовує 145-мільярдний дефіцит пенсійного фонду в Україні – Мінфін

  На Полтавщині викрили "конвертцентр", через який виводилися кошти однієї з військових частин

  У столиці ліквідували конвертцетр, який організували правоохоронці