Укрінформ

Холодницький повідомив, чому справа затриманого заступника міністра може розвалитися

  Голова Антикорупційної прокуратури вважає, що у справі Василишина неправильно визначена підслідність

  Справу заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина, якого затримала прокуратура Києва у п’ятницю 8 липня, мали передати Антикорупційній прокуратурі. Про це повідомив голова САП Назар Холодницький, передає "Українська правда".

  "Я про неї (справу Василишина – 5.ua) дивлюся з телевізора. Я не можу зрозуміти, чому підслідністю НАБУ знову, в порушення всіх норм КПК, займаються всі, крім НАБУ. Мабуть, тому що боротися з корупцією зараз піар-вигідно", – сказав Холодницький.

  За словами Холодницького, через те, що досудові дії проводили не працівники САП, затримані особи тепер зможуть скаржитись на порушення процедури.

  "Є стаття 87 КПК ч. 3, яка чітко каже, що недопустимі докази, які отримані після початку кримінального провадження шляхом реалізації органом досудового розслідування чи прокуратури своїх повноважень, не передбачених кодексом. Тобто повноваження якраз підсудність і визначає. Вона визначає, які органи розслідують ті чи інші злочини", – підкреслив Холодницький.

  Тим часом генпрокурор Юрій Луценко сьогодні повідомив, що після легалізації матеріалів прокуратура передасть справу в підслідність НАБУ.

  Нагадаємо, 8 липня правоохоронці затримали одного із заступників міністра охорони здоров'я України

  Як інформував 5.ua, затриманий за хабарництво заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин відмовився від дачі показань, але у правоохоронців є докази його незаконної діяльності. Правоохоронці п'ять разів фіксували отримання хабара високопосадовцем.

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила відео нічного затримання Василишина
  Наступний матеріал
  У Києві викрили конвертцентр, який організував переселенець із Луганщини

  Луценко розповів деталі затримання заступника міністра охорони здоров'я

  Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

  СБУ оприлюднила відео нічного затримання Василишина

  Луценко заявив про беззаперечні докази у справі затриманого Василишина – відео