Луценко заявив про беззаперечні докази у справі затриманого Василишина – відео

Правоохоронці п'ять разів фіксували отримання хабаря високопосадовцем

Затриманий за хабарництво заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин відмовився від дачі показань, але у правоохоронців є докази його незаконної діяльності. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це була група спільників. В.о. міністра охорони здоров'я Василишин, який до цього керував Олександрівською лікарнею, представив колективу цієї лікарні уродженця Донецька Юрія Серняка, який обійняв пост директора Урологічного центру цієї лікарні та особисто розподіляв лікарів на операції, за кожну з яких лікарі вимагали гроші у пацієнтів і здавали Серняку. Він ці гроші акумулював і раз на тиждень від 50 до 100 тис. грн отримував заступник міністра", - повідомив Ю.Луценко на спільному з головою СБУ Василем Грицаком брифінгу в Києві.

За словами генпрокурора, правоохоронці п'ять разів фіксували отримання хабарів. Луценко також повідомив, що Р.Василишина і Ю.Серняка затримали на п'ятому епізоді отримання хабара.

"Сам Василишин від дачі показань відмовився, спираючись на ст. 163 Конституції, проте ми вважаємо, що у нас є всі підстави обгрунтовано підозрювати обох в порушенні ст. 368, за якою відбуватиметься слідство", - заявив Луценко.

Крім того, він додав, що в цій ситуації мова йде про отримання коштів самим Василишиним, тому цей випадок не можна порівнювати з наявною практикою, коли пацієнти вносять кошти на благодійний рахунок лікарні.

Нагадаємо, 8 липня правоохоронці затримали одного із заступників міністра охорони здоров'я України Романа Василишина на хабарництві.

Попередній матеріал
Генпрокуратура затримала на хабарі чиновницю ДФС
Наступний матеріал
Березовець: Перейменування Московського проспекту – це помилкове рішення

Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

ГПУ взялась за нову "газову справу", пов'язану з екс-міністром Злочевським

Обшуки у справі Злочевського: Луценко показав вилучений у "газових мафіозі" грошовий сертифікат

Обшук у Клюєва: Луценко продемонстрував "накопичене" за часів Януковича