В АП розповіли подробиці переговорів Порошенко та Ердогана на саміті у Варшаві

  Туреччина вкотре засудила переслідування кримських татар та підтримала Україну

  У рамках робочого візиту до Варшави для участі в Саміті НАТО президенти України Петро Порошенко та Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган провели переговори. Про це повідомляє прес-служба українського Президента.

  У ході зустрічі президент Туреччини наголосив на підтримці суверенітету та територіальної цілісності України і вкотре засудив переслідування кримських татар в окупованому Криму.

  Крім того, Ердоган підкреслив, що жодні обставини не вплинуть на зміцнення українсько-турецького стратегічного партнерства.

  Петро Порошенко та Реджеп Ердоган домовилися про співпрацю у сфері регіональної безпеки та активізацію економічної співпраці між державами

  Зазначається, що представники сторін досягли згоди про проведення в Києві чергового засідання Стратегічної ради високого рівня під співголовуванням президентів України та Туреччини.

  Нагадаємо, сьогодні, 8 липня, Порошенко прибув до Польщі для участі у саміті НАТО. Планується, що в рамках саміту глава держави візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" на рівні глав держав та урядів.

  Попередній матеріал
  У Києві викрили конвертцентр, який організував переселенець із Луганщини
  Наступний матеріал
  ДФС планує отримати 200 млн грн з нового податку на нерухомість

  Порошенко: Україна може поділитися з НАТО досвідом ведення війни з РФ

  Порошенко зустрівся з Ердоганом у Варшаві

  Порошенко прибув до Польщі для участі у саміті НАТО

  Варшавський саміт: сьогодні Порошенко візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО"