Варшавський саміт: сьогодні Порошенко візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО"

  Запланована також низка двосторонніх зустрічей президента з лідерами країн Альянсу

  У п'ятницю, 8 липня, у Варшаві розпочнеться саміт країн-членів НАТО, на якому обговорять, зокрема, українське питання. Саміт триватиме впродовж двох днів – 8 та 9 липня.

  Як відомо, на запрошення генсека НАТО Єнса Столтенберга сьогодні у саміті візьме участь Президент України Петро Порошенко.

  "У рамках саміту глава держави візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" на рівні глав держав та урядів, а також саміті Альянсу щодо Афганістану. Програмою візиту також передбачена низка двосторонніх зустрічей президента з лідерами провідних іноземних країн, які братимуть участь у саміті НАТО", - повідомили у прес-службі Президента України.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко очікує, що на саміті НАТО в Варшаві будуть прийняті рішення про продовження співпраці в рамках існуючих проектів і про старт нових програм.

  "Велику допомогу в реформуванні надають нам країни НАТО через відповідні трастові фонди. Ми очікуємо прийняття рішень про продовження цієї співпраці і отримання нових амбітних проектів нашої співпраці з країнами-членами НАТО", – зазначив Президент.

  Нагадаємо, раніше генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що НАТО надасть Україні всеохоплюючий пакет допомоги.

  Попередній матеріал
  Ціни на нафту обвалились до двомісячного мінімуму
  Наступний матеріал
  "Російське лобі": парламент Кіпру ухвалив резолюцію, що закликає ЄС скасувати санкції проти РФ

  НАТО надасть Україні всеохоплюючий пакет допомоги – Столтенберг

  Порошенко очікує від саміту у Варшаві нових проектів співпраці з НАТО

  Порошенко: У рамках саміту НАТО відбудеться зустріч G5-Україна

  Меркель заявила про втрату країнами НАТО довіри до Москви через дії РФ в Україні