Ціни на нафту обвалились до двомісячного мінімуму

  Нафта марки Brent торгується на рівні $46,40 за барель

  Ціна на нафту впала майже на 5%, до рівня двомісячного мінімуму, після публікації урядом США тижневих даних про обсяги видобутку нафти-сирцю. Про це повідомляє Reuters.

  Зазначається, що нафта марки Brent відчула найбільше падіння, починаючи з лютого протягом однієї сесії. Нафтові ціни знизились після того, як Адміністрація енергетичної інформації опублікувала дані про зменшення запасів нафти 2,2 млн барелів за тиждень. Як повідомляється, аналітики прогнозували зменшення запасів на рівні 2,3 млн.

  Відтак, ф'ючерси на нафту марки Brent впали на $2,40, або 4,9%, до $46,40 за барель. Це стало найбільшою відсотковою втратою для Brent з 9 лютого.

  Крім того, ф'ючерси на американський сирець знизилися на $2,29, тобто на 4,8%, до $45,14. Вони також знизились до рівня двомісячного мінімуму, перестрибнувши через мінімум і ціну станом на 27 червня у $45,83.

  Нагадаємо, наприкінці квітня нафта Brent вперше за 5 місяців торгувалася вище $46 за барель. Згодом, на початку червня нафта здешевшала на даних зі США.

  Попередній матеріал
  Обшуки у справі Злочевського: Луценко показав вилучений у "газових мафіозі" грошовий сертифікат
  Наступний матеріал
  Варшавський саміт: сьогодні Порошенко візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО"

  Нафта дешевшає на даних зі США

  Нафта Brent вперше за 5 місяців торгується вище $46 за барель

  Нафта дешевшає через збільшення запасів у США

  Через послаблення долара нафта Brent тримається біля $41,6