НАТО надасть Україні всеохоплюючий пакет допомоги – Столтенберг

На саміті пріоритетними будуть питання посилення військової присутності НАТО у Східній Європі та агресії РФ проти України

НАТО надасть Україні всеохоплюючий пакет допомоги. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції у Варшаві, інформує Associated Press.

Він прибув для участі у Варшавському саміті НАТО. Столтенберг вже провів зустріч із президентом Польщі Анджеєм Дудою. Обидва зазначили, що на саміті пріоритетними будуть питання посилення військової присутності НАТО у Східній Європі та агресії РФ проти України. Обидва лідери зауважили, що будь-яка співпраця з Москвою поки що неможлива. 

Столтенберг наголосив: "Після незаконної анексії Криму НАТО припинило будь-яку практичну співпрацю з  Росією. Дата можливої зустрічі на високому рівні нині навіть не обговорюється. Давайте йти крок за кроком. Зараз на порядку денному лише – засідання ради на рівні послів".

А польський президент Анджей Дуда підкреслив, що насамперед необхідно домогтися повного виконання  Мінських домовленостей. "Поки триває агресія на сході України та окупація Криму, діалог із Росією неможливий. Щоби відбулася ця зустріч, повинно відновитися міжнародне право", – сказав Дуда.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про втрату країнами НАТО довіри до Москви через дії РФ в Україні

Попередній матеріал
"Купальські роси" на Житомирщині: Фестиваль зібрав більше 20 тисяч гостей
Наступний матеріал
Опитування: у випадку референдуму українці підтримали б вступ до НАТО

Політтехнолог розповів про нові проекти співпраці України з НАТО

Агресія РФ в Україні спричинила нестабільність у країнах-сусідах НАТО – Меркель

Анатолій Матіос: Плани – арешт більше двох тисяч членів злочинної організації, які перебувають тут

Порошенко очікує від саміту у Варшаві нових проектів співпраці з НАТО

Порошенко: У рамках саміту НАТО відбудеться зустріч G5-Україна

Завтра у Польщі стартує саміт НАТО