5 канал

Політтехнолог розповів про нові проекти співпраці України з НАТО

Нові проекти про співпрацю будуть обговорюватися у форматі "Велика п'ятірка плюс Україна"

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив політтехнолог, директор компанії Berta communications Тарас Березовець.

"Це буде обговорюватися у форматі "Велика п'ятірка плюс Україна". Там будуть представники і Сполучених Штатів, і європейських урядів, і на зустрічі буде обговорюватися зокрема, збільшення трастового фонду. Раніше Альянс запропонував форму, коли гроші надходять не до українського бюджету, а до спеціально створених трастів, куди країни НАТО надають свої кошти. Наприклад, Україна дає запит, що нам потрібні ті чи інші системи озброєння і відповідно з цього трастового фонду, щоб уникнути будь-якої корупції, країни НАТО закуповують те, на що прийшов запит", – пояснив Березовець.

"Сьогодні йдеться про створення і посилення Українсько-Польсько-Литовської бригади, це нова форма співпраці. Також залучення України до військової операції в Афганістані, де Україна є одним з головних контрибуторів. Йтиметься про формати посилення навчання, зокрема, на території України. Підтримка України буде зростати, у тому числі практична", – додав політтехнолог.

Попередній матеріал
Анатолій Матіос: Плани – арешт більше двох тисяч членів злочинної організації, які перебувають тут
Наступний матеріал
У Києві пройдуть безкоштовні концерти молодих музикантів з України, США та Великої Британії

Березовець: США можуть надати Україні летальну зброю у разі перемоги Клінтон

Порошенко очікує від саміту у Варшаві нових проектів співпраці з НАТО

Порошенко: У рамках саміту НАТО відбудеться зустріч G5-Україна

Завтра у Польщі стартує саміт НАТО