У Києві пройдуть безкоштовні концерти молодих музикантів з України, США та Великої Британії

Талановиті виконавці класичної музики виступатимуть у супроводі кращих музичних колективів України.

Молоді музиканти, лауреати та переможці міжнародних конкурсів з України, США та Великої Британії, які цьогоріч приїхали до Києва на навчання у Міжнародній «Літній музичній академії», виступлять у супроводі кращих музичних колективів нашої країни – Ансамблю класичної музики імені Б.Лятошинського та Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

Мистецькі заходи відбудуться у Національному будинку органної та камерної музики 9 та 15 липня, початок о 19.30, та у Будинку звукозапису Українського радіо 13 та 14 липня, початок о 19.00.

Вхід на концерти 13 і 14 липня – безкоштовний, їх зможе відвідати кожен бажаючий! Адреса Будинку звукозапису: вул. Первомайського, 5-а, ст. м. «Кловська».

Квитки на концерти 9 та 15 липня можна придбати у касах Будинку органної та камерної музики за адресою: вул. Велика Васильківська, 77, ст. м. «Палац «Україна».

Афіша


Довідка: Міжнародна «Літня музична академія»

У 1998 році Міжнародний конкурс молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця започаткував «Школу виконавської майстерності». Майстер-класи провідних музикантів-педагогів світу стали значними віхами вітчизняного музичного життя.

З 2000 року в рамках «Школи виконавської майстерності» функціонує Міжнародна «Літня музична академія».

Програма навчання у «Літній музичній академії» передбачає всебічне удосконалення професійної підготовки слухачів, пропонує комплекс дисциплін, які є основою практичної діяльності виконавця. За роки існування майстер-класи видатних педагогів отримали понад 600 молодих музикантів із 15 країн світу. Дирекція Академії проводить велику роботу щодо заохочення талановитої молоді. Щорічно, за рішенням дирекції академії, призначаються стипендії на навчання; слухачі запрошуються до участі у концертах, організованих Міжнародним благодійним фондом конкурсу Володимира Горовиця, отримують шанс стажуватися в навчальних закладах за кордоном тощо. Становлення та розвиток Академії як сучасної моделі навчання міжнародного рівня віддзеркалює процес активного розвитку музичної культури та освіти, що в цілому сприяє інтеграції України у світовий культурний простір.

Значна увага в програмі «Літньої музичної академії» приділяється широкій та різноманітній виконавській практиці. Слухачі академії-2016 мають нагоду виступити в рамках Міжнародного фестивалю «Київські літні музичні вечори» з Національним академічним заслуженим симфонічним оркестром України під орудою заслуженого діяча мистецтв України Володимира Сіренка та Ансамблем класичної музики імені Б. Лятошинського (диригент заслужений діяч мистецтв України Ігор Андрієвський).
Завдяки шляхетному прагненню надання професійної допомоги молодим музикантам організатори академії-2016 залучили до роботи знаних педагогів із найпрестижніших музичних навчальних закладів світу.

До складу професорів Міжнародної «Літньої музичної академії» увійшли:
Яків Касман (США, фортепіано);
Марк Лакірович (США, скрипка);
Олексій Гринюк (Велика Британія, фортепіано);
Марія Пухлянко (Україна, фортепіано).

По закінченні академії її слухачі виступають в концертах і отримують відповідні сертифікати про підвищення своєї професійної майстерності.

Попередній матеріал
Політтехнолог розповів про нові проекти співпраці України з НАТО
Наступний матеріал
Подвійний теракт у Багдаді: кількість жертв сягнула 292 людей

Вакарчук станцював та заспівав на концерті Red Hot Chili Peppers

Журналісти "5 каналу" зафільмували грандіозний концерт Джамали у звільненому Краматорську

"ВВ" дали концерт у прифронтовій Костянтиновці

У мережі з'явилося відео нової пісні "Океану Ельзи" з концерту в Києві, присвяченої Кузьмі Скрябіну