вв
112.ua

Порошенко: Україна може поділитися з НАТО досвідом ведення війни з РФ

  Президент вважає, що країни Альянсу можуть виграти від українського досвіду війни з Росією

  Президент України Петро Порошенко вважає, що колективна безпека НАТО може виграти від українського досвіду війни з Росією. Про це він написав у своїй статті для Wall Street Journal, повідомляє "Укрінформ".

  Порошенко переконаний, що російська агресія на східному фланзі НАТО є агресією не лише проти України, а й проти західного світу.

  "У жодної країни-члена НАТО немає реального досвіду ведення бойових дій проти сучасної російської армії. В України такий досвід є", – наголосив Порошенко у своїй статті.

  Водночас Президент підкреслив, що Кремль веде війну на виснаження. Він постійно порушує умови Мінської угоди про припинення вогню, проте при цьому діє дуже обережно, щоб не спровокувати серйозної реакції з боку світової спільноти. Водночас його дії досить активні й сильні, щоб чинити тиск на Україну і Захід, пише Президент.

  Крім того, Порошенко вважає, що Росія використовує ситуацію на Донбасі "як інструмент тиску і залякування інших країн". Президент підкреслив, що тиск на агресора необхідно посилювати доти, поки Кремль не виконає умови Мінських угод, не відмовиться від анексії Криму і не почне дотримуватися норм права.

  Президент також зазначив: "Тільки поглиблене партнерство НАТО і України забезпечить стабільність в Україні, у Східній Європі, на Чорному морі і в трансатлантичному регіоні в цілому. Підтримка НАТО – це необхідна складова рішення військових проблем і подолання загроз безпеці в Україні". 

  Нагадаємо, сьогодні, 8 липня, Порошенко прибув до Польщі для участі у саміті НАТО. У рамках саміту глава держави візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" на рівні глав держав та урядів.

  Попередній матеріал
  Грицак закликає українців повідомляти в СБУ про хабарництво
  Наступний матеріал
  Луценко розповів деталі затримання заступника міністра охорони здоров'я

  Ми збільшуємо військову присутність НАТО у країнах Балтії та в Польщі через дії РФ в Україні – Столтенберг

  Порошенко прибув до Польщі для участі у саміті НАТО

  Варшавський саміт: сьогодні Порошенко візьме участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО"