Марина Порошенко
Марина Порошенко фото Європейська солідарність

У Києві створять два центри надання психоневрологічної допомоги – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  Створення закладів планується в межах реорганізації медзакладів психоневрологічного профілю

  У Києві буде створено два центри надання комплексної психоневрологічної допомоги на правому та лівому берегах, заявила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

  За її словами, раніше депутати не підтримали реорганізації закладів із надання психіатричної допомоги, яку пропонував Департамент охорони здоров’я КМДА.

  "Запропоновані нам кроки не враховували забезпечення рівномірного надання психіатричної допомоги населенню по всій території міста. Створювався прецедент монополізації психіатричної медичної допомоги, а також залишалася незрозумілою подальша доля закладу судово-психіатричної експертизи", – наголосила вона.

  Для вивчення та врегулювання цього питання була створена відповідна робоча група, за підсумками роботи якої Марина Порошенко запропонувала створити на правому березі КНП "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ", до якого увійдуть Клінічна лікарня "ПСИХІАТРІЯ", Київська міська психоневрологічна лікарня №3, ПНД №1, ПНД №3, ПНД №4. На лівому березі буде створено КНП "Міський заклад із надання психіатричної допомоги", до складу якого увійдуть Київська міська психоневрологічна лікарня №2, ПНД №2, ПІНД №5.

  "Також ми пропонуємо розвивати мережу послуг психіатричної допомоги в Києві шляхом організації на постійній основі виїзних консультативних прийомів лікаря-психіатра на базі консультативно-діагностичних центрів", – додала Марина Порошенко.

  Нагадаємо, лідерка "Європейської солідарності" в Київраді, голова постійної Комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко закликала владу владнати питання реорганізації закладів психоневрологічного профілю.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти обстріляли позиції ЗСУ в районі Шумів: загинуло 4 військових
  Наступний матеріал
  Українцям дозволили відпочивати на Кіпрі без проходження карантину, але з дотриманням кількох умов
  Loading...

  Фонд Порошенка передав ще 30 кисневих концентраторів до українських лікарень

  Від влади годі й чекати допомоги, тож ми продовжимо благодійну підтримку медиків – Марина Порошенко

  Банкова перекладає відповідальність за ситуацію з COVID-19 на місцеву владу – Марина Порошенко

  "ЄС" попереджала владу ще 2 тижні тому": Марина Порошенко прокоментувала запровадження локдауну в Києві

  Працівники метрополітену зобов'язані вміти надавати домедичну допомогу – Марина Порошенко

  "Нам давно пора зламати стереотипи": Марина Порошенко вважає, що гендерна рівність та вільний доступ жінок до політики – ознака європейської держави