Марина Порошенко
Марина Порошенко фото Європейська солідарність

Від влади годі й чекати допомоги, тож ми продовжимо благодійну підтримку медиків – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  Місцеві органи влади не можуть самостійно купувати вакцину на світовому фарм-ринку, наразі цим зайняті виключно національні уряди

  Благодійники та волонтери знову приходять на допомогу в ситуації, коли центральна  влада неспроможна організувати боротьбу з епідемією коронавірусу. Про це в ефірі "Прямого" заявила Марина Порошенко.

  Вона нагадала, що благодійний Фонд Порошенка з перших днів пандемії допомагає українським медикам та пацієнтам – і продовжить це робити.

  "Все, що можливо закупити, допомогти українцям, нашим медикам і лікарням, благодійний Фонд Порошенка робив і буде продовжувати. Ми жодного дня не зупинялися", – наголосила Марина Порошенко.

  Вона також зауважила, що фракція "Європейська Солідарність" у Київраді з перших днів взялася проводити аудит столичного  бюджету.

  "Ми знайшли 422 млн грн додаткових коштів, які спрямували на закупівлю ліків проти COVID-19. Також з перших днів цього року ми переглянули бюджет Києва і виділили 140 млн на закупівлю вакцини", – зазначила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

  За її словами, місцеві органи влади не можуть самостійно купувати вакцину на світовому фармацевтичному ринку, наразі цим зайняті виключно національні уряди.

  "Ми її можемо закупити на внутрішньому ринку, для цього влада має її привезти і запропонувати, щоб ми могли її отримати", – підкреслила Марина Порошенко.

  Вона переконана, що для боротьби з пандемією – усе суспільство має об'єднати зусилля.

  "Думаю, що і цього разу ми теж, об'єднавши свої зусилля, подолаємо цю біду. Для цього, як я бачу, нам центральна влада не потрібна, ми не дочекаємося допомоги від них. Тому що з одного боку вони неспроможні, а з іншого боку, вони не хочуть цього робити", – констатувала політикиня.

  І підсумувала: "Думаю, що всі лікарі зі мною погодяться: вакцинуватися потрібно, це конче необхідно для того, щоб врятувати життя українців, щоб розірвати ланцюг захворювання. Якщо ми не будемо проводити масової вакцинації, ми не зможемо припинити епідемію на території України".

  Попередній матеріал
  Посадовці Міноборони та військової розвідки: у Болгарії затримали шістьох російських шпигунів
  Наступний матеріал
  Стало відоме ім'я військового, який загинув на Донбасі від кулі снайпера
  Loading...