Кіпр
Кіпр hellasforce.com

Українцям дозволили відпочивати на Кіпрі без проходження карантину, але з дотриманням кількох умов

  Читайте по-русски
  Туристичний сезон наближається, тому країни встановлюють нові правила для іноземців

  Список країн, куди дозволено в'їжджати туристам з України, поповнив Кіпр. З 1 квітня українці можуть прилетіти на острів для відпочинку, дотримавшись кількох умов, але без необхідності проходити карантин. Про це йдеться у матеріалі "НВ".

  У представництві Міністерства туризму Кіпру повідомили, що з 1 квітня Україна буде переміщена з "сірої" категорії країн (в'їзд дозволено лише окремим категоріям громадян з обов’язковим 10-денним карантином) до однієї з трьох: "червоної", "помаранчевої" чи "зеленої".

  "Вірогідніше за все, це буде "червона" категорія", – припустив Іван Горобець, український представник кіпрського Міністерства туризму. Це означає, що українцям буде необхідно пройти тестування на COVID-19 як до подорожі, так і після прильоту на Кіпр, але у випадку негативних результатів карантин можна не проходити.

  Незалежно від кольору зони, подорожуючі з України навіть після 1 квітня мають дотримуватися всіх норм та запобіжних заходів, описаних у спеціальному документі — Cyprus Destination Protocol.

  Якщо після 1 квітня Україна потрапить до "червоної" зони за класифікацією Кіпру, до українських туристів висуватимуть такі вимоги:

  1. Перед поїздкою пройти ПЛР-тест на COVID-19 у сертифікованій лабораторії, відібравши зразок протягом останніх 72 годин перед вильотом.
  2. Завантажити негативний результат цього ПЛР-тесту на платформу Cyprus Flight Pass.
  3. На платформі Cyprus Flight Pass потрібно заздалегідь заповнити та подати необхідну інформацію та документи – зокрема щодо відсутності симптомів ОРЗ та контактів з хворими.
  4. Оплатити і пройти молекулярний ПЛР-тест після прибуття на Кіпр. Його вартість становить €30 в аеропорті Ларнаки та €32 в аеропорті Пафосу. Результати тесту будуть доступні протягом трьох годин, їх надсилають подорожуючому через SMS після від'їзду з аеропорту.
  5. Авіакомпанія не дозволятиме посадку на літак та подорож до Республіки Кіпр без внесення даних до Cyprus Flight Pass (при цьому перевірка дійсності інформації, зазначеної пасажирами на цій платформі, не є відповідальністю авіакомпанії). На всіх мандрівників до Кіпру без даних Cyprus Flight Pass буде накладено штраф у розмірі €300.
  6. Вакцинація від COVID-19 не позбавляє необхідності дотримуватися цих правил. До окремого повідомлення влади Кіпру, на осіб, вакцинованих від COVID-19, поширюються такі ж правила, як і на невакцинованих.
  7. Діти до 12 років (на момент прибуття на Кіпр) звільняються від проходження ПЛР-тестувань. Діти віком від 12 до 18 років мають проходити всі тестування, як і дорослі.

  Якщо ж згодом Україна потрапить до "помаранчевої" зони за класифікацією Кіпру, достатньо буде здати лише ПЛР-тест за 72 години до прибуття та заповнити Cyprus Flight Pass. Якщо до "зеленої" – турист може прилетіти в Республіку Кіпр лише із заповненим Cyprus Flight Pass, без проходження тестів та карантину.

  Нагадаємо, що з 1 березня 2021 року для громадян України відкривається безвізовий режим поїздок до Гренади і заморських територій Нідерландів (Аруба та Кюрасао, карибські острови Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба).

  Попередній матеріал
  У Києві створять два центри надання психоневрологічної допомоги – Марина Порошенко
  Наступний матеріал
  На Донеччину, де стрімко зростає кількість COVID-хворих, привезли кисневі концентратори від Фонду Порошенка
  Loading...

  "Укрзалізниця" оновила інформацію щодо обмеження висадки та посадки в "червоних" областях

  Виробники вакцин звільняються від відповідальності – Зеленський підписав указ

  Вакцини CoviShield і Sinovac, які отримала Україна, захищають від британського штаму – глава МОЗ

  У Києві збільшили дозволену для перевезення кількість пасажирів на час локдауну – подробиці

  У Польщі вводять нові обмеження через рекордну кількість нових випадків COVID-19

  Перша партія вакцини CoronaVac прибула до України