Кисневі концентратори
Кисневі концентратори eurosolidarity.org

На Донеччину, де стрімко зростає кількість COVID-хворих, привезли кисневі концентратори від Фонду Порошенка

Читайте по-русски
За час пандемії до українських лікарень уже було передано більш як 100 кисневих концентраторів від фонду політика

Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування на Донеччині отримала два кисневих концентратори, пульсоксиметри і захисні костюми від "Благодійного фонду Порошенка" та громадської організації "Справа Громад". Про це йдеться на сайті "Європейської солідарності".

Директор КНП "Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування" Юрій Бородін розповів, що ситуація з кількістю хворих на коронавірус, які потребують кисневої підтримки, останнім часом значно ускладнилася.

"Два тижні тому в нас у ковідному відділені лежало 24-27 людей на день, сьогодні 47. Відповідно, удвічі погіршується ситуація. Ми розуміємо, що лікування пацієнта на ковід у лікарні коштує сім’ї приблизно 70-150 тисяч гривень, залежно від супутніх ускладнень. Це неможлива ноша і, звісно, треба допомагати. Місто допомагає, як може, і будь-яка допомога, яка надходить ззовні, тільки дає можливість нам бути міцнішими проти того вірусу", – говорить лікар.

Народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Яна Зінкевич своєю чергою зауважила, що влада не спромоглася за рік забезпечити лікарні необхідним: "Ми разом з народною депутаткою Марією Іоновою зустрілися з колективом. На жаль, у великій кількості лікарень досі є незакриті потреби, тому що кількість пацієнтів і госпіталізацій зростає. Ми бачимо, що влада провалила підготовку до третьої хвилі коронавірусу. Мали рік, щоб забезпечити лікарні необхідним. Елементарно – киснем, кисневими концентраторами. Це найбільш потрібне для пацієнтів з ковідом, тому що вони є киснезалежними".

Зінкевич додала: "На жаль, це не виконується повною мірою. Той фонд для боротьби з коронавірусом, який депутати виділили в березні, був витрачений на інші потреби, в тому числі понад 30 мільярдів витрачено на будівництво. Влада бореться з коронавірусом закатуванням грошей в асфальт. Але ми розуміємо, що це не працює. Тому своїми зусиллями, в тому числі завдяки Порошенку, вдається допомагати таким закладам, навіть невеликим відділенням приділити увагу і допомогти".

Загалом, чергова партія з 30 кисневих концентраторів передається в лікарні Вінницької, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської області. Закупівля кисневого обладнання зараз є одним з головних пріоритетів "Благодійного фонду Порошенка". За час пандемії до українських лікарень вже було передано більш як 100 кисневих концентраторів.

Крім того, за час пандемії було передано 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансувано закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплачено та відправлено в регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Також "Фонд Порошенка" спільно з компанією Roshen і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч комплектів. А в жовтні 2020 року розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Загалом у Порошенка за час пандемії надали допомогу приблизно 200 медичним закладам і витратили на благодійність 120 мільйонів гривень.

Як повідомляв 5.UA, на Вінниччині лікарні отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка

Попередній матеріал
Українцям дозволили відпочивати на Кіпрі без проходження карантину, але з дотриманням кількох умов
Наступний матеріал
У суботу в Україні повсюди потепліє – де повітря прогріється до +16°С
Loading...

Лідери ЄС домовилися про збільшення виробництва й поставок вакцини від коронавірусу

Українцям дозволили відпочивати на Кіпрі без проходження карантину, але з дотриманням кількох умов

У Тернополі посилюють карантин – які обмеження почали діяти

Показник госпіталізацій хворих на COVID-19 перевищено у 20 регіонах – МОЗ

У МОЗ попередили про дуже складний період із коронавірусом і назвали дату спалаху хвороби

Вакцину Сovishield із першої поставки використовуватимуть лише для першого щеплення – МОЗ