допомога лікарям
допомога лікарям eurosolidarity.org

"Наші медики залишилися сам на сам із проблемами": Марина Порошенко передала засоби захисту в одну зі столичних лікарень

Читайте по-русски
Вона закликала центральну владу негайно спрямувати кошти з ковідного фонду на боротьбу з епідемією

Марина Порошенко передала 200 захисних костюмів та 100 противірусних окулярів у ще один столичний медзаклад – Київську міську клінічну лікарню № 12. Директор лікарні Таїсія Лобода повідомила, що в закладі зараз перебувають 284 пацієнти, з них 90 – киснево залежні. Вона подякувала за допомогу і відзначила високу якість українських захисних костюмів.

"Костюми дивовижні, дуже рада, що вони українського виробництва. Це просто захват. Коли виникла пандемія, було важко спочатку закупити щось, і ціни були різні. І сьогодні з’явилися наші костюми, це правильне рішення, це державницьке рішення. Ми дуже вдячні за допомогу. Люди, засоби індивідуального захисту, медикаменти і кисень – це чотири кити, на яких сьогодні має триматися охорона здоров’я. Якщо це буде виконано, все в нас вийде, і люди виживуть, і держава буде в порядку. Ми дуже вдячні", – говорить очільниця медзакладу.

Вона також висловила сподівання, що новий склад Київради буде більше дослухатись до лікарів. "Ви з’явилися в нас у Київраді, і ми зможемо спілкуватися, якщо будуть виникати якісь питання, будемо радитися і просити вашої допомоги", – сказала Таїсія Лобода.

допомога лікарям
допомога лікарям eurosolidarity.org

"Вибори закінчилися, але ми продовжуємо допомагати і захищати. Сьогодні у 12-ту лікарню ми привезли комплекти захисних костюмів і противірусних окулярів. Познайомилися з головним лікарем і лікарями, дізналися про їхні проблеми, пов’язані з лікуванням хворих на коронавірус. Ще на початку жовтня ця лікарня взагалі не була в жодних списках лікарень, які планується відкривати для боротьби з коронавірусом. Тому вони не були підготовлені, не були оснащенні всім необхідним для того, щоб надавати якісну допомогу хворим на коронавірус", – повідомила Марина Порошенко.

"Наші лікарі залишилися сам на сам із проблемами – коли не вистачає кисню, засобів індивідуального захисту, є перебої з постачанням ліків. Саме тому Фонд Порошенка замовив і кисневі концентратори, і кисневі станції, перша партія яких вже найближчим часом буде в Києві. І ми зможемо допомагати не тільки лікарням, а й безпосередньо хворим на коронавірус, які мають проблему із сатурацією", – наголосила пані Марина.

Вона закликала центральну владу негайно спрямувати кошти з ковідного фонду на боротьбу із хворобою.

"Жоден з благодійників, волонтерів не може владнати всі проблеми держави. Ми вкотре звертаємося до центральної влади – негайно використати і спрямувати кошти з Фонду боротьби з коронавірусом на забезпечення не тільки лікарень засобами індивідуального захисту, а й навчальних закладів і незахищених верств населення", – наголошує Марина Порошенко.

допомога лікарям
допомога лікарям eurosolidarity.org

"Вони мають негайно забезпечити підведення кисневих точок до всіх ковідних ліжок. Нарешті треба виплатити гроші, які були виділені для сімей загиблих від коронавірусу лікарів, почати виплачувати повноцінні 300% до заробітної плати лікарям, які лікують пацієнтів з коронавірусом", – переконана пані Марина.

Вона також закликала підтримати малий та середній бізнес, який потерпає від карантину. "В таких умовах ми маємо об’єднати всі свої зусилля і допомогти подолати біду з епідемією коронавірусу в Україні. Розуміючи безпорадність нашої центральної влади і те, що вони або не чують, або не хочуть чути пропозиції і вимоги від людей України, ми як найбільша фракція в наступному скликанні Київської міської ради приділятимемо максимум зусиль для розв'язання питань, які постали в боротьбі з коронавірусом", – зазначила Марина Порошенко.

Вона закликала громадян дотримуватися відповідних заходів безпеки і побажала усім здоров’я: "Носіть маски, обробляйте руки і дотримуйтесь соціальної дистанції".

Як відомо, виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників в Україні розпочалося в жовтні. Завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку одне з вітчизняних підприємств закупило необхідне іноземне обладнання, а компанія "Рошен" та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії – 27 тисяч костюмів, які вже передають у лікарні.

Загалом від початку пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією "Рошен" і волонтерами закупили понад 130 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники до більш як 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили в регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. Фонд Порошенка у 2020 році на боротьбу з пандемією коронавірусу вже витратив більш як 100 мільйонів гривень.

Попередній матеріал
Нагірний Карабах: Азербайджан заявляє про введення своїх військ в Агдам
Наступний матеріал
У столичний ЦУМ надійшло повідомлення про замінування: відвідувачів евакуювали (оновлено)
Loading...

У Києві попрощалися із матір'ю Марини Порошенко – фото

Померла мати Марини Порошенко

"Сприяє правильним думкам про Україну": сім'я Порошенків відвідала прем'єру фільму "Атлантида"

"Коли ти любиш, меж немає": Порошенко розповів подробиці своєї історії кохання

Петро Порошенко розповів, як лазив на балкон до майбутньої дружини цілуватися

Готує каву і ходить босоніж: унікальні світлини Марини Порошенко – якою була підготовка до виборів