Марина Порошенко
Марина Порошенко фото Європейська солідарність

Марина Порошенко закликала владу Києва закупити школярам і вчителям електронні планшети

  Читайте по-русски
  Столична влада просто проігнорувала рекомендацію розпочати канікули в школах з 15 жовтня, вказала політикиня

  У зв'язку із стрімким поширенням COVID-19 у Києві – партія "Європейська солідарність" заявила про обов'язок столичної влади забезпечити учнів і вчителів можливістю дистанційного навчання. Про це у своєму відкритому відеозверненні заявила Марина Порошенко після інспектування столичних шкіл і зустрічей з вчителями столиці.

  Марина Порошенко зазначила, що державні органи фактично програли боротьбу з пандемією коронавірусу, адже "центральна влада вже не здатна керувати та контролювати ситуацію в країні, а місцева – навіть не намагається виконувати їхні рекомендації".

  За її словами, столична влада просто проігнорувала рекомендацію уряду розпочати канікули в школах з 15 жовтня – що може привести до тяжких наслідків.

  "Київські учні сьогодні масово пішли до шкіл, а голова Держпродспоживслужби Києва заявив, що перед ними стоїть завдання "пасивно проімунізувати дитяче населення"! Тобто, інфікувати якнайбільшу кількість дітей? А через них – їхні родини? І це в ситуації, коли Київ вже в "помаранчевій" зоні, київські лікарні переповнені, а столиця знаходиться на порозі справжнього епідеміологічного колапсу", – наголосила політикиня.

  І нагадала: "Разом з тим діти та вчителі продовжують хворіти, а київські школи поступово закриваються на карантин".

  Тож партія "ЄС" вимагає від київської влади не ризикувати життям та здоров'ям дітей, негайно впорядкувати систему дистанційного навчання, а також забезпечити з місцевого бюджету столичних школярів та вчителів необхідними електронними планшетами.

  "Бо ми не маємо права втратити цей навчальний рік. Це та важлива інвестиція, яку має започаткувати Київ. Інвестиція в майбутнє нашого міста", – резюмувала Марина Порошенко.

  Нагадаємо, Марина Порошенко очолила список кандидатів у депутати Київради від партії "ЄС".

  Попередній матеріал
  У Парижі 18-річний виходець з Москви обезголовив вчителя історії
  Наступний матеріал
  На Донбасі готується нове розведення військ – Резніков
  Loading...