Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

Я постійно спілкуюся з лікарями, знаю справжню ситуацію з COVID-19 і що треба робити – Марина Порошенко

Читайте по-русски
Має бути конкретний покроковий алгоритм, щоб вчасно виявляти контактних осіб, – наголосила кандидатка у Київраду

Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні дуже тривожна, а дії влади – недостатні та непрофесійні. Про це заявила в інтерв'ю "Прямому" Марина Порошенко, яка очолила список "Європейської Солідарності" у Київраду.

"Як лікар я передбачала і бачила ті проблеми, які можуть постати перед нами. І тому з самих перших днів карантину разом з командою нашого благодійного Фонду Порошенка, і "Європейської солідарності", і громадської організації "Справа громад" ми об'єднали свої зусилля, щоб допомогти і державі, і громадянам нашої країни якось вистояти і витримати", – зазначила вона.

Марина Порошенко
Марина Порошенкоeurosolidarity.org

"Увесь цей час я дуже активно відвідую лікарні. Ми постачаємо засоби індивідуального захисту для лікарів, ремонтуємо непрацююче і постачаємо нове сучасне обладнання, забезпечуємо лікарні системами тестування на COVID-19. Я постійно підтримую зв'язок і спілкуюся зі своїми колегами-лікарями. Я бачу ситуацію, яка сьогодні є в системі охорони здоров'я", – констатувала Порошенко.

Вона нагадала, що європейські країни використали весняний карантин для підготовки своєї медичної системи до пандемії.

"Але вони його вводили з метою, по-перше, зупинити активне поширення хвороби. А по-друге для того, щоб виграти час, щоб підготувати систему охорони здоров'я, аби вона належним чином потім рятувала хворих на COVID-19 і надавала якісну необхідну допомогу цим хворим. Що ми бачимо сьогодні в Україні? Гроші з фонду по боротьбі з COVID-19 чинна влада використовує будь-куди, але тільки не на систему охорони здоров'я", – зауважила політикиня.

Марина Порошенко
Марина Порошенкоeurosolidarity.org

Вона переконана: "Лікарі не захищені. Ми не маємо достатньої кількості тестів, щоб своєчасно виявляти тих, хто почав хворіти на коронавірус. І безумовно ми не можемо дивитися на це зі сторони. Наша команда знає, що робити, як робити. І ми йдемо у Київраду саме для того, щоб робити конкретні кроки для боротьби і обмеження поширення коронавірусу. Це має бути конкретний покроковий алгоритм, який треба запропонувати для того, щоб своєчасно виявляти контактних осіб. Щоб вони знаходилися на самоізоляції, виконували самоізоляцію, щоб вони не поширювали хворобу.

"Лікарі мають бути повністю захищеними і мати все необхідне обладнання для того, щоб допомагати хворим. Як ми сьогодні бачимо, стоять черги до лікарень із машин швидкої допомоги, і вони не можуть госпіталізувати хворих, які лежать в цих машинах. Ну це просто жахлива ситуація", – обурилася Марина Порошенко.

Марина Порошенко
Марина Порошенкоeurosolidarity.org

І Резюмувала: "Треба обов'язково страхувати наших лікарів. Тому що вони зараз опинилися на передовій. І якщо ми їх не підтримаємо і не застрахуємо їхні життя і їхнє здоров'я – завтра не буде кому лікувати наших громадян".

Попередній матеріал
Померла легендарна суддя Верховного суду США Рут Бейдер Гінзбург
Наступний матеріал
Масштабна ДТП на Буковині: зіткнулися мікроавтобус та легковик – є загиблий, 12 травмованих
Loading...