Ліквідація конвертцентру у Дніпрі
Ліквідація конвертцентру у Дніпрі Facebook

У Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 млн грн

У результаті проведених 40 обшуків було виявлено та вилучено 165 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп'ютерна техніка, банківські картки, 8 печаток і 197 відбитків печаток, а також чорнові записи та фінансово - господарські документи
Податкова міліція у Дніпрі ліквідувала конвертаційний центр з обігом понад 390 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови ДФС Сергій Білан.

"У Дніпрі співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою Запорізької області ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 мільйонів гривень", – зазначив у повідомленні Сергій Білан.

Також посадовець додав, що в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена група осіб, яка надавала підприємствам реального сектору економіки Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м.Києва незаконні послуги з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових грошей в готівку.

Ліквідація конвертцентру у Дніпрі
/
Ліквідація конвертцентру у Дніпрі
Ліквідація конвертцентру у Дніпрі
/
Ліквідація конвертцентру у Дніпрі

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права низки фіктивних і транзитних підприємств. На їхні рахунки компанії реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. У подальшому отримані кошти передавалися посадовим особам вигодонабувачів за вирахуванням винагороди за надані незаконні послуги.

"У результаті проведених 40 обшуків було виявлено та вилучено 165 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп'ютерна техніка, банківські картки, 8 печаток і 197 відбитків печаток, а також чорнові записи та фінансово - господарські документи. Крім того, накладено арешт на 69 розрахункових рахунків, відкритих в 11 банках, на яких заблоковано 590 тисяч гривень", – додав Білан.

Як повідомляв 5.UA, у червні прокуратура спільно з податківцями ліквідувала конвертцентр з мільярдним обігом.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Гроші у мішках: на Черкащині СБУ викрила злочинців, які збували фальшиву валюту

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Забіг із кухлями пива: хто переміг на незвичайних змаганнях у Баварії
Наступний матеріал
"Ніякої політики не було": Син Хрущова прокоментував передачу Криму Україні в 1954 році

СБУ викрила конвертцентр, що вивів "у тінь" понад 600 млн грн держпідприємств

Викрито діяльність потужного конвертцентру, що фінансував терористів – СБУ

Організований росіянкою конвертцентр викрито в Одесі – СБУ