5.ua

У Чорнобилі почали зводити сонячні електростанції – Семерак

  За понад 30 років з часу аварії на ЧАЕС було зроблено багато прогресивних кроків у перетворенні зони відчуження на екобезпечну територію

  Відомі міжнародні компанії висловили зацікавленість інвестувати у створення парку відновлювальної енергетики в зоні відчудження. Крім того, у Чорнобилі вже почали будувати сонячні електростанції. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на конференції, передає "Укрінформ".

  Крім того, міністр зазначив, що наразі триває процес поетапного введення в експлуатацію безпечного конфайнменту у проектне положення над об'єктом "Укриття" зруйнованого 4-го енергоблоку. Як зауважив Семерак, роботи проходять відповідно до графіків.

  "За 31 рік з часу аварії на ЧАЕС було зроблено багато прогресивних кроків у перетворенні зони відчуження на екобезпечну територію. І допомогу міжнародного співтовариства в цьому процесі важко переоцінити. Нова захисна споруда на довгі роки забезпечить необхідний рівень безпеки для населення та довкілля. На часі – новий етап розвитку цієї території, і міжнародна підтримка в цьому для України надважлива", – підкреслив міністр.

  Нагадаємо, 29 квітня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у Чорнобилі мають намір збудувати сонячну електростанцію. Як відомо, у Боярці під Києвом запущено в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 300 кіловат.

  Попередній матеріал
  Міносвіти спільно з Prometheus запускає онлайн-курси до ЗНО для групи вступників
  Наступний матеріал
  У "ВКонтакте" й "Однокласниках" спецслужби РФ ведуть гібридну війну проти населення України – СБУ
  Loading...