Платформа "Прометеус"
Платформа "Прометеус" \"Прометеус\"

Міносвіти спільно з Prometheus запускає онлайн-курси до ЗНО для групи вступників

  Йдеться, насамперед, про випускників, що мешкають на тимчасово окупованих територіях

  Міністерство освіти та науки України спільно з платформою Prometheus представляють онлайн-курси з підготовки до ЗНО з української мови і літератури, історії України та математики. Про це інформує прес-служба Міністерства освіти та науки.

  "Насамперед, онлайн-матеріали орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають достатніх можливостей у підготовці до тестування", – зазначили у відомстві.

  Як стало відомо, такі онлайн-курси мають на меті допомогти підготуватись до ЗНО або до складання екстерном ДПА (державної підсумкової атестації).

  Зазначимо, що необхідні матеріали – а це відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації вчителів – розміщено на платформі Prometheus.

  • "Українська мова та література. Підготовка до ЗНО"

  Курс містить модулі фонетики, орфографії, лексики, фразеології, словотвору, морфології та синтаксису. Особлива увага сконцентрована на питаннях, що найчастіше трапляються у тестах.

  "Розділ з української літератури дозволить слухачам освіжити свої знання з цього предмета від часів усної народної творчості до періоду Розстріляного відродження та Шістдесятників. За допомогою додаткових відео- та аудіозаписів пісень і творів, які було покладено на музику або використано для написання п’єс, опер, балетів, курс швидко відновить у пам’яті основні сюжетні лінії творів, їх жанр, тему, ідею тощо", – додали в Міносвіти.

  • "Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО"

  Курс охоплює часи від заселення території до подій сучасності. Слухачі зможуть поновити в пам'яті і вивчити історичні дати та періоди найважливіших подій та процесів. "У результаті вони отримають можливість пояснювати та аналізувати історичні факти, визначати найважливіші зміни і значення подій, що відбувалися в житті України й людства тощо", - йдеться в повідомленні. 

  • "Математика. Підготовка до ЗНО"

  Курс покликаний закріпити базові шкільні знання з предмета: числа і вирази, рівняння і нерівності, функції та елементи комбінаторики, похідні та інтеграли, планіметрія та стереометрія.

  Як стало відомо, цикл онлайн-курсів з підготовки до ЗНО для учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та Донбасу, створено за підтримки Британської Ради в Україні.

  Нагадаємо, результати ЗНО-2017 множитимуть на три нові коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Зауважимо, цьогоріч абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це роблять для того, щоб реєстрація "не накладалась" з поданням документів, щоб не зависали сервери.

  Попередній матеріал
  "Сигнал з Парижа досить обіцяючий" – Порошенко прокоментував перший контакт АП з командою Макрона
  Наступний матеріал
  У Чорнобилі почали зводити сонячні електростанції – Семерак
  Теги:
  Loading...