Школярі
Школярі pogliad.ua

"Унікальний шанс змінити освітній простір": Гройсман розповів про вдосконалення в галузі

  Питання якості та доступності освіти – один із ключових пріоритетів для уряду

  Уряд на сьогодні має унікальний шанс, аби змінити систему освіти в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Нацради реформ, передає прес-служба уряду.

  "Проблеми освіти ми знаємо достатньо предметно, ми розуміємо, наскільки система освіти за певний період стала неефективною. На превеликий жаль, напевно, ці проблеми не вирішувалися роками, десятиріччями. Сьогодні ми маємо унікальний шанс змінити саму систему, починаючи від дошкілля, сформувати правильний освітній простір", – зазначив Гройсман.

  За його словами, питання якості освіти та її доступності – один із ключових пріоритетів для уряду. 

  Наразі в Україні майже 80 тисяч дітей (78,5 тис.) не мають доступу до дошкільної освіти, однак за три роки є можливість вирішити питання черг до дитячих садків. Крім того, Гройсман повідомив, що МОН розробило концепцію нової української школи, яка покликана зробити освітнє середовище сучасним, а українську школу – доступною.

  Цього року уряд також запланував профінансувати низку програм з покращення матеріально-технічної бази шкіл, зокрема – придбати 300 шкільних автобусів. Торік на закупівлю автобусів для школярів було виділено 600 мільйонів гривень.

  За словами прем'єра, в Україні також триває процес формування опорних шкіл. Наразі їх створено 178. Ці заклади, підкреслив глава уряду, самодостатні та здатні надавати якісну освіту. 

  Попередній матеріал
  США закликають ООН приділити увагу гібридним загрозам з боку Росії
  Наступний матеріал
  Росія буде шукати приводи для запалювання протистояння всередині Україні – Тука
  Loading...

  Зміни українську школу на краще: Стартувало онлайн обговорення навчальних програм школярів

  "Нова українська школа": що зміниться у шкільній системі освіти

  Експерт розповів про нову освітню програму "IT-школяр"