Вконтакте
Вконтакте cont.ws

У "ВКонтакте" й "Однокласниках" спецслужби РФ ведуть гібридну війну проти населення України – СБУ

  СБУ постійно фіксує активне поширення через такі ресурси антиукраїнських закликів

  Російські спецслужби ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи у своїх спеціальних інформаційних операціях інтернет-ресурси "ВКонтакте", "Однокласники", "Mail.ru" тощо. Про це повідомляє прес-служба СБУ

  Так, СБУ постійно фіксує активне поширення через такі ресурси антиукраїнських закликів до радикальних протестних акцій з використанням зброї. При цьому у відомстві наголошують, що керівництво інтернет-ресурсів, що потрапило до санкційного списку, жодного разу не відреагувало на численні звернення силовиків.

  Згідно з рішенням Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Служба безпеки разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування відповідних Інтернет-ресурсів. Значна частина інтернет-провайдерів вже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України ввів в дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. Також під заборону потрапили російські соцмережі "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс" та IT-сервіси, в тому числі бухгалтерська програма 1С.

  Кабінету міністрів і СБУ за участю Національного банку України (НБУ) доручено розробити механізм блокування доступу до російських соцмереж і IT-ресурсів. Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень "Офіційний вісник Президента України", газета "Урядовий кур'єр". Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ Президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

  Попередній матеріал
  У Чорнобилі почали зводити сонячні електростанції – Семерак
  Наступний матеріал
  Співробітництво у спорті й освіті: про що домовились Україна та Мальта
  Loading...

  У "ВКонтакте" й "Однокласниках" спецслужби РФ ведуть гібридну війну проти населення України – СБУ

  Президент на своїй сторінці "ВКонтакте" прокоментував заборону російських сайтів в Україні

  В Україні заблокують "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники", 1С, "Мейл.ру", "Касперський" – указ Президента