Сонячна електростанція під Києвом
Сонячна електростанція під Києвом YouTube / UTG UA

Під Києвом запрацювала сонячна електростанція – відео

Побудована станція складається з 1140 сонячних панелей

У Боярці під Києвом запущено в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 300 кіловат. У Київському регіоні такий об'єкт є унікальним. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Укртрансгаз".

"Оператор газотранспортної системи продовжує впроваджувати енергозберігаючі технології у виробничий процес, зокрема для покриття потреб офісу та промислової площадки філії "Укргазтехзв'язок" було побудовано та запущено в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 300 кіловат", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що запущена станція – це пілотний проект, який здатний генерувати майже 400 тисяч кіловат електроенергії на рік. Побудована станція складається з 1140 сонячних панелей номінальною потужністю 260 Вт кожна, які розташовані на даху виробничого корпусу і займають площу 1850 кв. м.

Сонячні панелі об'єднані в мережу. Від панелей постійний електричний струм надходить в інверторну, де перетворюється за допомогою 6 інверторів по 50 кіловат кожен у змінний струм напругою 380 вольт та подається в мережу для використання. На проектування та будівництво сонячної електростанції було витрачено 11 місяців.

Нагадаємо, ПАТ "Укртрансгаз" спільно з Інститутом технічної теплофізики НАН України розробили принципову схему використання сонячної електростанції для одночасного виробництва електричної енергії та холоду на об'єктах газотранспортної системи.

Попередній матеріал
"Оренда Криму" в "мирному плані" Артеменка: що стоїть за одіозними заявами нардепа
Наступний матеріал
Ініціатором законопроекту щодо захисту російської мови був нардеп Балицький – картка
Loading...