5 канал

Ініціатором законопроекту щодо захисту російської мови був нардеп Балицький – картка

Законопроект за номером 5602 щодо захисту російської мови фігурує в оприлюдненому СБУ записі розмови посередників РФ, що намагалися дестабілізувати ситуацію в Україні шляхом підкупу українських порлітиків

СБУ викрила групу осіб, які на замовлення РФ готували різні заходи із дестабілізації ситуації в Україні, та оприлюднила їхні розмови. Під час однієї з розмов голова секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатське об'єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавства" Ярова (Волобуєва) Г.Д. обговорює з керівником ГО "Донбаське земляцтво м. Києва" Будяком А.В. замовний законопроект щодо захисту російської мови.

YouTube / Служба безпеки України

У СБУ уточнили, що йдеться про проект закону про забезпечення державної підтримки заходів із розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні, зареєстрованого у ВР 26 грудня 2016 року. На сайті Верховної Ради вказано, що ініціатором цього законопроекту був нардеп від "Опоблоку" Євген Балицький. 

Законопроект про захист російської мови №5602 від 26.12.2016
Законопроект про захист російської мови №5602 від 26.12.2016Верховна Рада Укаїни

Зараз журналісти "5 каналу" намагаються зв'язатися з народним депутатом, однак "абонент знаходиться поза зоною досяжності".

Нагадаємо, голова СБУ Василь Грицак назвав прізвища російських агентів, які намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні.

Попередній матеріал
Під Києвом запрацювала сонячна електростанція – відео
Наступний матеріал
Новотроїцьке: Окупанти уникають відкритого бою та вдаються до "брудних маневрів"
Loading...