bigmir.net

Грицак назвав прізвища російських агентів, які намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні

В ході обшуків у груп, які співпрацювали зі спецслужбами РФ, вилучено "чорну бухгалтерію" і прапори РФ

В ході обшуків груп, які співпрацювали зі спецслужбами РФ, вилучено "чорну бухгалтерію". Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак під час спільного брифінгу з генеральним прокурором України Юрієм Луценком у вівторок у Києві. Також були продемонстровані фотографії перших процесуальних дій у межах розслідування відповідних справ. "Це перші обшуки, які показали, що ми на правильному шляху", – сказав Грицак.

За його словами, під час проведення обшуків були виявлені гроші, російські прапори, вилучено інформацію з мобільних телефонів, що підтверджує підривну діяльність.

"Це демонструє те, хто і за які гроші спецслужб РФ організовував "круглі столи" та конференції в Дніпрі, Одесі, Львові, Києві, а також у стінах Верховної Ради, як лобіювався законопроект про особливий статус російської мови в Україні", – сказав голова СБУ.

Грицак також додав, що Служба безпеки разом із генеральною прокуратурою працюватимуть над розслідуванням відповідних кримінальних проваджень і "звернуться із запитаннями до всіх, кого тут озвучено".

За його даними, керівником першої групи є колишній помічник міністра освіти і науки Табачника громадянин Кузьменко А.В., який безпосередньо отримав завдання та фінансування від російських спецслужб.

"Координатором в регіонах є колишній член "Українського вибору" пан Золотарьов П.О. У складі групи – Заріцький та Дулобчій В.І.", – додав голова СБУ.

Грицак також назвав наступні прізвища: Будяк, Ярова, Житомирський та інші. Дехто з російських агентів були помічниками-консультантами народних депутатів.

Нагадаємо, СБУ провела понад 20 обшуків в українців, які тісно контактують зі спецслужбами РФ.

Попередній матеріал
Розчарувався в ідеях "Новоросії" та хотів працювати в Україні: СБУ зловила бойовика "ДНР"
Наступний матеріал
Парубій про прогульників у Раді: "Це зрада хлопців, які на передовій"
Loading...

СБУ викрила конвертцентр, що вивів "у тінь" понад 600 млн грн держпідприємств

СБУ подала Кабміну перелік товарів, дозволених до ввезення в ОРДЛО – Тука

СБУ викрила масштабну схему незаконної легалізації автотранспорту в Україні