ru.slovoidilo.ua

Парубій про прогульників у Раді: "Це зрада хлопців, які на передовій"

Якщо депутати домагаються дочасних виборів - нехай роблять політичні заяви

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вкотре закликав народних депутатів бути відповідальними і не пропускати пленарних засідань. Так він відреагував на репліку чільника фракції "Радикальної партії" Олега Ляшка, який назвав відсутніх на засіданні депутатів дезертирами, передає "Укрінформ".

"Я говорив і наголошую: це просто підло, коли під час сесії вас немає на робочих місцях. Це зрада хлопців, які на передовій. Це те саме, якби вони під час бойових дій взяли автомат і пішли, сказавши, що у них інші, важливі справи", – наголосив спікер парламенту.

Крім того, Парубій заявив, якщо цей парламент щось і погубить, то це не політична криза, а повна "відсутність відповідальності і дисципліни". "І потім будете бігати по округах і шукати кошти на виборчу кампанію, і стояти в чергах у списках з надією отримати місця", – додав спікер.

Парубій також відзначив, якщо депутати домагаються дочасних виборів – нехай роблять політичні заяви. "Будемо обирати депутатів, які здатні й можуть повноцінно працювати в залі", – наголосив голова ВР.

Як підсумок, він укотре закликав керівників фракцій провести розмови з депутатами з приводу відвідуваності пленарних засідань.

Нагадаємо, наприкінці минулого року активісти склали рейтинг депутатів-"кнопкодавів" і прогульників за 2016 рік.

Попередній матеріал
Грицак назвав прізвища російських агентів, які намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині прощались з 21-річним бійцем, що влітку мав намір одружитися
Loading...

"Кнопкодави" і прогульники у Верховній Раді: активісти склали рейтинг депутатів за 2016 рік

Артеменка офіційно виключили з фракції Радикальної партії

Рада поповнилася новим депутатом