розпродаж в'язниць
розпродаж в'язниць 5 канал

Тюрми і СІЗО продаватимуть на електронних торгах: очікують мільярди надходжень

Читайте по-русски
Міністр юстиції заявив, що з молотка підуть понад 100 об’єктів

Великий розпродаж в'язниць стартував в Україні. Міністр юстиції заявив, що з молотка підуть понад 100 об’єктів, які є на балансі відомства – це і слідчі ізолятори, і виправні центри, і колонії.

Перша установа, яку виставлять на електронний аукціон – Ірпінський виправний центр. Вона розташована в центрі селища Коцюбинське, що за 14 кілометрів від Києва. Нині споруда законсервована – минулого року засуджених перевели звідси до іншого виправного центру. На території 8 гектарів – гуртожитки, їдальні та місця, де працювали в'язні.

В Україні таких заморожених об'єктів зо три десятки. Вони першими будуть виставлені на аукціон. Пізніше планують закрити ще вісім закладів та продати. У Мін'юсті переконують – оптимізація не призведе до великої щільності у місцях позбавлення волі. Бо нині ті, які існують, заповнені лише на 70%. У результаті продажу відомство планує виручити мільярди гривень.

"Отримані кошти в результаті аукціону будуть розподілятися, частина з них у межах балансової вартості залишатиметься в нас і буде витрачена на нове будівництво, надлишок понад балансову вартість буде перераховуватися до держбюджету, і за рахунок цього ми очікуємо на розбудову нової в'язничної інфраструктури", – сказав міністр юстиції Денис Малюська.

Нагадаємо, Денис Малюська розповів про ініціативу продавати подарункові сертифікати для ув'язнених на проживання в камерах з покращеними умовами. Перші документи придбали вже за перші години після запуску проєкту. 

 

 

Попередній матеріал
У Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage-2020 – у чому його особливість
Наступний матеріал
Як партизани Донбасу допомагали ЗСУ під носом в окупантів – "Таємниці війни"
Loading...

Мін'юст анонсував "великий розпродаж в'язниць"

Міністр юстиції анонсував продаж деяких в'язниць уже цього літа

"Мене били майже рік": колишні в'язні виправних колоній пікетували ДБР

Експрем'єра Франції засудили до 2 років в'язниці – подробиці

За підрив авто українського розвідника двох росіян відправили у в'язницю

Кабмін направить у Раду проєкт закону про амністію – перший з 2016 року