Роман Лозинський
Роман Лозинський 5 канал

"Своєю бездіяльністю Степанов уже напрацював собі на термін" – Лозинський

Читайте по-русски
Заяви голови МОЗ про те, що українські лікарні заповнені хворими на COVID-19 на 65%, є маніпуляцією, вважає нардеп

Держава контролює ситуацію із COVID-19, якщо позитивними є 5% тестів, а в Україні цей показник становить 25%, зазначив народний депутат від "Голосу" Роман Лозинський. Про це він сказав в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі".

"Кожен четвертий тест позитивний. Це не через те, що так хворіють, а через те, що так мало тестів роблять. У Житомирі 45% тестів є позитивними. І це восьмого місяця після локдауну, коли економіку поставили на коліна, після того, як ми Верховною Радою 6 місяців тому виділили 66 млрд грн, коли ми зробили все: голосували закони, збирали позачергові сесії. Восьмого місяця він виходить і маніпулює. Мені справді соромно за міністра Степанова і цю владу", – сказав Лозинський.

Як зазначає нардеп, 100 тисяч тестів на день – це необхідна норма, "щоб зупинити цю заразу, щоб люди не помирали, щоб у нас не було кризи і колапсу".

За словами Лозинського, заяви міністра охорони здоров'я Максима Степанова про те, що українські лікарні заповнені хворими на COVID-19 на 65%, є маніпуляцією.

"Тиждень тому тато мого друга захворів на коронавірус у Києві – не в маленькому населеному пункті, не в селах, не в районних центрах, а в столиці. Почав обдзвонювати клініки, а місць не було – жодного. У приватних клініках не було місць – туди його поклали на третій день, бо з'явилося місце. Знаєте, скільки це коштувало для старшої людини із групи ризику? 9 тисяч гривень на день", – говорить Лозинський.

"Але це не принести 9 тисяч гривень на день – це покласти на депозит 50-100 тисяч гривень на рахунок, і людина лікуватиметься. Скажіть, де ви знайдете українця, який готовий викласти такі шалені кошти? Це якщо ще "пощастить" потрапити на це ліжкомісце. А зараз влада озвучує 65% – для чого? Для чого обманювати, якщо немає місць у столиці, не говорячи про інші міста", – сказав нардеп.

Як зазначив Лозинський, в Україні є 66 млрд грн Фонду боротьби з COVID-19, а голова МОЗ Максим Степанов заявляє про недостатню кількість лабораторій в країні: "Треба дуже сильно слідкувати за руками, за тим, що робить міністр, а він уже напрацював собі на термін цією бездіяльністю, і тим, що зараз у нас такі показники", – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, раніше голова МОЗ Степанов повідомив, що кількість хворих у лікарнях зросла в 5 разів за 2,5 місяці.

Попередній матеріал
"Навіщо дороги, по яких їздять катафалки": Портников прокоментував ситуацію із COVID-19 в Україні
Наступний матеріал
Копають не ховаючись: поблизу Новозванівки окупанти укріплюють позиції – подробиці з фронту
Loading...