Віталій Портников
Віталій Портников 5 канал

"Навіщо дороги, по яких їздять катафалки": Портников прокоментував ситуацію із COVID-19 в Україні

Читайте по-русски
Незрозуміло, навіщо влада вводила в Україні жорсткий карантин, а потім спрямувала гроші у Фонд боротьби з COVID-19 на дороги, зазначив журналіст

Ідеєю локдауну було підготувати нашу систему охорони здоров'я до можливого продовження захворюваності, а в Україні цього так і не зробили, зазначив журналіст і політичний експерт Віталій Портников. Про це він сказав в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" на "5 каналі".

"Ми запроваджували локдаун, як і всі інші країни. Ідеєю цього локдауну було не просто сидіти вдома, а підготувати нашу систему охорони здоров'я до можливого продовження захворюваності, тому що всі тоді казали: "Воно не закінчиться, воно продовжиться, вакцини так швидко не буде, нам потрібно, щоб ви були вдома, і ми дійсно можемо економічно втратити, але ми це робимо, щоб потім ви не турбувалися про своє майбутнє. Захворієте – от у вас буде лікарняний фонд", – сказав він.

"Я не розумію, для чого ми все це робили. Для чого в нас був "антиковідний" фонд? Чому з цього фонду ми взяли гроші для будівництва доріг? Навіщо дороги, по яких їздять катафалки?" – підсумував Портников.

Нагадаємо, лікарні в Україні не справляються з напливом хворих на COVID-19 – пацієнтів розміщують просто в коридорі.

Попередній матеріал
Команду керівника правління "Нафтогазу" Коболєва звинувачують у держзраді – сюжет
Наступний матеріал
"Своєю бездіяльністю Степанов уже напрацював собі на термін" – Лозинський
Loading...