Максим Степанов
Максим Степанов Міністерство охорони здоров'я України / Facebook

"Ситуація серйозніша, ніж будь-коли з початку епідемії": Степанов звернувся до українців

  Читайте по-русски
  Якщо українці і надалі ігноруватимуть правила протиепідемічної безпеки, то ситуація швидко вийде з-під контролю, сказав міністр

  Голова Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов закликав українців дотримуватися протиепідемічних заходів. Про це він сказав у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

  Міністр наголосив, що якщо люди нехтуватимуть карантинними заходами, ситуація з поширенням коронавірусу може швидко вийти з-під контролю.

  "Якщо ми і надалі ігноруватимемо правила протиепідемічної безпеки, то ситуація швидко вийде з-під контролю. Тому я звертаюся до всіх громадян, незалежно від статусу або посади, закликаю всіх: носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте антисептики та мийте руки. Ситуація серйозніша, ніж будь-коли з початку епідемії. На кону ваше життя та життя ваших близьких", – сказав голова МОЗ.

  Степанов додав, що зараз в Україні повторюється ситуація, схожа на ту, що була навесні в Іспанії та Італії: "Навіть медичні системи розвинених європейських країн не витримували навантаження, всі ми бачили ті шокуючі кадри", – зазначив Степанов.

  Також міністр звернувся до тих, хто заради своїх політичних цілей нехтує здоров'ям громадян: "На кону життя людей, думайте про це кожного разу, коли влаштовуєте концерти або інші масові піар-акції", – сказав він.

  Нагадаємо, у Харкові пацієнтів з COVID-19 розміщують у коридорах і навіть холах лікарень.

  Попередній матеріал
  ТВК зареєструвала список "ЄС" на виборах у Кременчуці
  Наступний матеріал
  ОБСЄ: місія не є арбітром на Донбасі, але готова бути посередником
  Loading...