Лікарня
Лікарня "5 канал" / Ганна Рибалка

"Заповненість постійно 100%": у Харкові пацієнтів з COVID-19 розміщують у коридорах і навіть холах лікарень

  Читайте по-русски
  Є навіть ситуації, коли людина може трошки почекати у прийомному відділенні, поки випишеться і поїде людина, яка лежить на ліжку

  У лікарнях Харкова перебувають 811 осіб з пневмонією, у 667 з них підтверджено коронавірус. Медзаклади заповнені, ліжка зі складів доставляють в холи і коридори. Про це "Суспільному" повідомила заступниця міського голови Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

  Чиновниця каже: "Вони подіставали вже всі ліжка, які були приховані у складських приміщеннях. Ліжка стоять у коридорах, у холах, де є місця. І нічого із цим не зробимо: вони будуть стояти, вони будуть працювати, і люди, які на них лежать, будуть лікуватися, вони отримуватимуть все, що треба".

  Вона додала: "Заповненість увесь час 100%. Але іде динамічна зміна людей: одного виписали, тут же на це ліжко поклали іншу людину. Ліжка не порожніють. Є навіть ситуації, коли людина може трошки почекати у прийомному відділенні, поки випишеться і поїде людина, яка лежить на ліжку".

  Чиновниця також розповіла, що в міській лікарні № 18, розрахованій на 50 ліжок, 7 жовтня перебувають 53 пацієнти. В розрахованій на 140 ліжок лікарні №13 на 7 жовтня 150 було осіб.

  Горбунова-Рубан вважає, що кількість випадків, підтверджених на добу, в Харкові, ще зростатиме: "Це не рекорд, це наступна цифра. Наші рекорди всі попереду".

  У міській лікарні № 25 проведуть киснепровід (зараз там 27 ліжок мають доступ до кисню із 190 загальної кількості).

  Додаткові 60 ліжок планують відкрити в лікарні №17, провести киснепровід на 8 і 9 поверхах. Всього в лікарні буде 190 ліжок.

  Як повідомляв 5.UA, рекордні 5400 осіб в Україні захворіли на коронавірус за добу

  Нагадаємо, Кабмін продовжив карантин до 31 жовтня з пом'якшенням з 22 травня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній з них діє певна низка обмежень. Нові правила карантину почали діяти з 3 серпня. Рішення про розподіл країни на зони переглядають раз на 7 днів.

  Попередній матеріал
  Справа про держзраду генерал-майора СБУ Шайтанова передана до суду
  Наступний матеріал
  Пожежі на Луганщині умисно спричинили окупанти – українська делегація в ОБСЄ надала фото- та відеодокази
  Loading...

  Тисячі вчених виступили проти обмежень через COVID-19 – що пропонують

  "Попереду нелегкий період": Ляшко прокоментував ситуацію із COVID-19 в Україні

  Усіх студентів КНУ імені Шевченка відправили на карантин – що відомо

  Частина учнів – у класі, частина – онлайн: які особливості нової форми шкільного навчання в Черкасах

  До однієї з лікарень столиці утворилася черга із швидких

  Наступного року коронавірусного фонду не буде – Разумков