Марина Порошенко
Марина Порошенко eurosolidarity.org

Через COVID-19 лікарні Києва переповнені, час розгортати медзаклади третьої хвилі – Марина Порошенко

Читайте по-русски
Протягом двох тижнів у Києві кількість тяжкохворих зросла майже вдвічі, каже кандидатка від "ЄС"

Реальний стан у медзакладах Києва викликає серйозне занепокоєння: лікарні першої хвилі переповнені, лікарні другої хвилі теж на межі заповнення. За такої тенденції вже через 10 днів у медичних закладах столиці може статися повний колапс. На цьому наголосила Марина Порошенко, перший номер списку партії "Європейська солідарність" у Київраду, після відвідування Київської міської клінічної лікарні №8.

За її словами, протягом двох тижнів у Києві кількість тяжкохворих на COVID-19 зросла майже вдвічі і перевищила три сотні людей.

Марина Порошенко нагадала, що ще навесні Київрада виділила близько 1 млрд грн для медичної галузі столиці.

"За цей час вже можна було розгорнути лікарні третьої хвилі – підготувати приміщення, закупити обладнання та залучити додаткових лікарів", – вважає Марина Порошенко.

Однак, за її словами, "на сьогодні ситуація "з точністю до навпаки". Приміщення не підготовлені і не обладнані. Лікарів не вистачає, бо вони або хворіють, або звільняються через високі ризики і низьку оплату праці".

"Тому ми вимагаємо від місцевої влади негайного розгортання лікарень третьої хвилі та збільшення муніципальної надбавки для медпрацівників. А від центральної влади – виплат обіцяних 300% до заробітної плати медикам, які лікують хворих на COVID-19", – заявила Порошенко.

Як відомо, сьогодні в Україні вперше виявлено понад 5 тисяч нових хворих на коронавірус. А в Києві лише останню добу приріст кількості хворих становить понад 10%.

Попередній матеріал
НАБУ провело обшуки в одеських офісах "ОПЗЖ" – подробиці
Наступний матеріал
У Дніпрі вибухнув двоповерховий будинок – у потерпілого контузія
Loading...